Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
Vintage Millerol 50
-8%

Vintage Millerol 50 25L

Vintage Millerol M50 Jednorozsahový olej bez čistících a rozpouštěcích složek pro motory a převodovky nejstarších historických automobilů a motocyklů. Vysoce kvalitní základové oleje na bázi rozpouštědlových rafinátů obsahující citlivě přidaná aditiva redukující opotřebení a zamezující oxidaci.
4 072 Kč
Dodání cca 2-3 dny
bal
katalogové číslo: 79077
EAN: 79070003
výrobce:Millers oils
cena bez DPH:3 365,22 Kč
cena vč. DPH:4 072 Kč
původní cena:4 426 Kč
sleva:354 Kč (8%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vintage Millerol M50 25L - Miller Oils

Jednorozsahový olej bez čistících a rozpouštěcích složek pro motory a převodovky nejstarších historických automobilů a motocyklů. Vysoce kvalitní základové oleje na bázi rozpouštědlových rafinátů obsahující citlivě přidaná aditiva redukující opotřebení a zamezující oxidaci.

APLIKACE:
Pro motory historických strojů, kde nelze použít olej s čistícími a rozpouštěcími přísadami. Jedná se o hustý olej, ideální pro provoz teplém období a pro aplikace, kde je vyžadován co nejlepší provozní tlak oleje. Vhodný pro převodovky, kde je předepsán olej specifikace GL-1.

UŽIVATELSKÉ VÝHODY:
Millerol M50 je jednorozsahový olej viskozity SAE 50, ideální pro nejstarší motory, nejčastěji z období před rokem 1930. Stejně tak je vhodný i pro převodovky z tohoto období.
Vhodný rovněž pro aplikace v poválečných motorech, pokud jsou neudržované a hrozí uvolnění úsad výkonnějším olejem.
Obsahuje ZDDP aditiva na bázi zinku.
Vyvinuto, vyrobeno a baleno v Anglii – originál firmy Millers Oils Ltd.

VÝKONOVÝ PROFIL:
• API SB

CHARAKTERISTIKA:
SAE viskozita: 50
Hustota při 15°C: 0.902
Kinematická viskozita při 100°C: 20.0cSt
Kinematická viskozita při 40°C: 226.0cSt
Viskozitní index: 94
Bod skápnutí: -6°C
Bod vzplanutí: >200°C

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Vážený zákazníku, tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. V souvislosti s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů které můžete zadat při Vašem nákupu za účelem běžné marketingové komunikace a Vaší informovanosti.