Střešní stany a markýzy - Dometic

Autostany James Baroud a kompletní příslušenství ke střešním stanům

Nejlepší střešní stany na trhu James Baroud jsou vyráběny v Evropě v Portugalsku ve vlastním výrobním závodě.

Aby byly autostany James Baroud stále světovým lídrem probíhá kontinuálně vývoj nových modelů a vylepšení.  Díky použití kvalitních materiálů a pečlivému zpracování je na výrobky James Baroud poskytována prodloužená tovární záruka na každý autostan na výrobní vady skořepiny, látky a mechanismu v délce pěti let.

James Baroud dodává skořepinové i textilní stany na auto. Vybírejte také markýzy a příslušenství.

Články


Autostany James Baroud jsou jasnou volbou - poděkování od rodiny Jirouškových

Před šesti lety jsme se s manželem rozhodli dát sbohem všem omezujícím hotelům a předraženým penzionům. Rozjeli jsme se do Lednicko-Valtického areálu na čtyři dny, tehdy jsme spali ještě v autě. Čas ale rychle utekl a rozrostli jsme se na tři - hmmm a co teď? V autě jsme už spát nemohli a stavět jakýkoliv stan někde v poli vedle auta jsme zavrhli. Já jsem do té doby o autostanu neslyšela, takže jsem začala trochu propadat panice, že je s naším způsobem cestování na pár let konec.


Aleš je majitel reklamní agentury XART a vášnivý digitální nomád. Každoročně několikrát, obvykle mimo sezónu, sbalí svou ženu, tři děti a střešní stan James Baroud a na 2 až 3 týdny vyrazí pracovat do zahraničí. Do Řecka, Chorvatska, Itálie, Španělska nebo třeba Holandska – podle toho, co je zrovna láká. On i celá jeho rodina si tento svobodný a nezávislý způsob cestování zamilovali a jinou „pracovní dovolenou“ už si ani neumí představit.