Střešní stany James Baroud

Střešní stany James Baroud jsou jasnou jedničkou mezi autostany na našem trhu. Nejlepší materiály, nejdelší záruka, nejlepší zpracování. Mezi střešními stany nenajdte autostan s tak propracovanou, uživatelsky přívětivou konstrukcí, který by zároveń odolával otevřený větru o rychlosti až 120 kilometrů v hodině.

Otevření skořepinového stanu trvá tak dlouho než odbejdete auto, abyste mohli povolit přezky. O ostatní se postarají plynové vzpěry německého výrobce Alko.

Zavření v jednom člověku trvá přibližně dvě minuty ve dvou lidech při troše cviku do tři čtvttě minuty.

Bohatá výbava: funkční i komfortní výbava je již v základní ceně, bez příplatku za každou maličkost.

Články


Autostany James Baroud jsou jasnou volbou - poděkování od rodiny Jirouškových

Před šesti lety jsme se s manželem rozhodli dát sbohem všem omezujícím hotelům a předraženým penzionům. Rozjeli jsme se do Lednicko-Valtického areálu na čtyři dny, tehdy jsme spali ještě v autě. Čas ale rychle utekl a rozrostli jsme se na tři - hmmm a co teď? V autě jsme už spát nemohli a stavět jakýkoliv stan někde v poli vedle auta jsme zavrhli. Já jsem do té doby o autostanu neslyšela, takže jsem začala trochu propadat panice, že je s naším způsobem cestování na pár let konec.


Aleš je majitel reklamní agentury XART a vášnivý digitální nomád. Každoročně několikrát, obvykle mimo sezónu, sbalí svou ženu, tři děti a střešní stan James Baroud a na 2 až 3 týdny vyrazí pracovat do zahraničí. Do Řecka, Chorvatska, Itálie, Španělska nebo třeba Holandska – podle toho, co je zrovna láká. On i celá jeho rodina si tento svobodný a nezávislý způsob cestování zamilovali a jinou „pracovní dovolenou“ už si ani neumí představit.