Šnorchl TOYOTA LAND CRUISER 90 SERIES (1997 - 2002

Bravo Snorkel je první specializovaný výrobce šnorchlů v Evropě s vývojem a výrobní kontrolou ze své základny v severovýchodním Španělsku, nabízející produkt na vysoké úrovni za přijatelné ceny.
Zobrazit více
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: ST9R
výrobce:BRAVO snorkel
cena bez DPH:4 290,08 Kč
cena vč. DPH:5 191 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Šnorchl TOYOTA LAND CRUISER 90 SERIES (1997 - 2002)

Bravo Snorkel je první specializovaný výrobce šnorchlů v Evropě s vývojem a výrobní kontrolou ze své základny v severovýchodním Španělsku, nabízející produkt na vysoké úrovni za přijatelné ceny.

Vyrobeno z polyethylenu LLDPE od americké chemické firmy ExxonMobil v jediném kusu rotačním lisováním, jsou tyto šnorchly určeny pro normální i náročné použití. Zbývající kusy těchto kompletních sad byly také pečlivě vyrobeny z kvalitních materiálů. Sada obsahuje šablonu s pokyny pro použití.

Vzhledem k těmto vlastnostem nabízí společnost Bravo Snorkel 5 letou záruku ve všech produktech, a to jak pro vyčerpávající, tak příležitostné použití v terénu, stejně jako pro jakoukoli výrobní vadu. 

Všechny sestavy řady Bravo Snorkel jsou dodávány s výrobním certifikátem kvality a výrobkových materiálů a podle shody směrnic ES aplikovaných v tomto příslušenství.
Rozhodněte se, jakou sadu použijete k vybavení vašeho 4x4, jeho životnost bude záviset na vás!

Obsah balení
šnorchl
hlavu
šablonu
příslušenství

Specifikace
Materiál: ExxonMobil America LLDPE LL 8446.21
Záruka: 5 let
Certifikát: S certifikátem směrnic ES
Hlavní průměr: 77 mm (3 ")
Strana montáže: pravá
Velikost balení: 99x38x16 cm
Hmotnost: 4,9 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Vážený zákazníku, tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. V souvislosti s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů které můžete zadat při Vašem nákupu za účelem běžné marketingové komunikace a Vaší informovanosti.

souhlasím
nastavit