Střešné stany a markízy - Prodloužená záruka

Autostany James Baroud a kompletné príslušenstvo pre strešné stany

Najlepšie strešné stany na trhu, strešné stany James Baroud sa vyrábajú v Európe v Portugalsku v našom vlastnom výrobnom závode.

Neustále sa vyvíjajú nové modely a vylepšenia, vďaka ktorým sú autostany James Baroud svetovou špičkou.  Vďaka použitiu kvalitných materiálov a starostlivému spracovaniu sa na každý strešný autostan James Baroud vzťahuje predĺžená päťročná továrenská záruka na výrobné vady plášťa, tkaniny a mechanizmu.

Spoločnosť James Baroud dodáva škrupinové aj látkové stany na auto.

Články


Aleš je majitel reklamní agentury XART a vášnivý digitální nomád. Každoročně několikrát, obvykle mimo sezónu, sbalí svou ženu, tři děti a střešní stan James Baroud a na 2 až 3 týdny vyrazí pracovat do zahraničí. Do Řecka, Chorvatska, Itálie, Španělska nebo třeba Holandska – podle toho, co je zrovna láká. On i celá jeho rodina si tento svobodný a nezávislý způsob cestování zamilovali a jinou „pracovní dovolenou“ už si ani neumí představit.


Aleš Janoušek je digitální nomád jak se dnes označuje člověk, který není s prací vázaný na jedno místo. Pracuje všude, kde se může připojit k internetu. V tomto článku popisuje svoje zkušenosti s vějířovou 270°markýzou na auto Falcon od James Baroud.