Zahrádka na korbu s roletou Jeep Gladiator (2019+) Fold-Top Slimline II


Cena
1 482,72 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRJG013T

Odosielame do 5 dní
ks

Zdvojnásobte ložnou plochu svého vozu Jeep Gladiator a zároveň zabezpečte obsah jeho ložného prostoru. Tato robustní sada pro pick-upy vytváří plnohodnotný nosič Slimline II, který se umisťuje nad sklopný kryt zavazadlového prostoru vašeho vozu Gladiator. Díky lehké modulární konstrukci je Slimline II vysoce univerzální a umožňuje přizpůsobit sestavu více než 55 doplňky, abyste mohli převážet veškerou svou dobrodružnou výbavu a hračky. viac

Tato sada vytváří plnohodnotný nosič, který se umístí nad postel vašeho vozu Jeep Gladiator se skládacím krytem. Tato sada nosiče Slimline II pro přepravu nákladu obsahuje vaničku Slimline II (1475 mm x 1358 mm), 2 kolejnice a 6 nohou pro montáž na střechu/vrchol Pickup Roll Top, které zapadají do kolejnic. Pro instalaci je nutné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži vaničky Slimline II na vaše vozidlo.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

K montáži nosiče do ložné plochy vozidla může být nutné vrtání. Další podrobnosti naleznete v návodu k instalaci kolejnic a nohou v záložce INSTALACE.

Poznámka: Pokud má váš výlisek Roll Top otvor pro štěrbinu o průměru 6 mm (0,24") až 7 mm (0,28"), můžete k instalaci potřebovat desku pro upevnění na kolejnice.

KRJG013T - Jeep Gladiator (2019-současnost) Sada skládacího nosiče Slimline II - Front Runner


Skládá se z:
3x LASS028 - Držák nohou na sklápěcí střechu pick-upu
1x RRSTM07 - zásobník SLII - 1475 mm(š)X1358 mm(d)
1x TRAC002 - univerzální kolejnice / 1400 mm(D)

Použitý materiál:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 32,95 kg (72,64 liber)

T-drážky na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanové vaničky jsou určeny pro standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 440 mm (17")
Délka: 1730 mm (68")
Výška: 280 mm ( 11")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 34 kg

Parametre

MODEL Jeep Gladiator 2019-