Cena
25,92 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
SBOX062

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Udělejte si ve své sadě Wolf Pack Pros více místa díky těmto vyšším víkům. Víko Wolf Pack Pro Hi-Lid přidává 2,3" / 60 mm výšky, což vám umožní uspořádat a přepravovat vyšší nádoby a další objemné vybavení v plastovém nákladním boxu. Tato víka mají stejné vodě a prachu odolné západky, reliéfní design víka a funkci stohování jako původní víka Wolf Pack Pro. viac

Stohovatelné - víka Wolf Pack Pro Hi-lids byla navržena tak, aby maximalizovala úložný prostor v garáži, na půdě nebo ve skříni díky tomu, že se dají pohodlně a bezpečně stohovat na sebe. Tyto nákladní boxy mají důmyslnou " skládací" konstrukci, což znamená, že horní box těsně zapadá do víka boxu pod ním.
Odolnost proti vodě a prachu - Bezpečně uzavřené silnými (ale snadno použitelnými) západkami. Můžete být klidní, že všechny předměty, jako je sezónní oblečení, tenisky nebo dětské hračky, uložené v těchto odolných úložných boxech zůstanou bez vlhkosti, prachu a hmyzu.
Plast odolný proti nárazu - víka Wolf Pack Pro hi-lids jsou vyrobena ze stejného plastu odolného proti nárazu, jako je tomu u boxů Wolf Pack Pro, takže jsou mimořádně odolná. Byly testovány v těch nejextrémnějších expedičních podmínkách, takže při použití doma můžete mít naprostý klid, že uložené věci jsou v bezpečí a nákladní box vydrží.
Vhodné pro exteriérové skladování - Tyto odolné úložné boxy, kterým důvěřují řidiči na cestách po celém světě, lze použít k domácímu skladování cenných předmětů, ať už v interiéru nebo exteriéru, a udržet je v suchu a bez prachu.
Všestranné použití - V těchto univerzálních nákladních boxech můžete skladovat cokoli od sezónního oblečení, bot a tenisek přes kuchyňské potřeby a dětské hračky až po nářadí a kempinkové vybavení.

Používejte je ve spojení s montážním držákem Wolf Pack Pro Rack / MKII a také s nastavitelnými upevňovacími kotvami pro bezpečné a spolehlivé skladování.

*Upozornění: Víka Wolf Pack Pro Hi-Lids nejsou kompatibilní s RRAC201. Nosiče Wolf Pack Pro s víkem Wolf Pack Pro Hi-Lid se nevejdou do zásuvkových systémů Wolf Pack. Pro tuto aplikaci bude nutné použít originální víko.

Skládá se z:
1 x víko Wolf Pack Pro Hi

Použité materiály:
Materiál: polypropylenový černý plast

Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
Délka 500 mm (19,7") x šířka 398 mm (15,7") x výška 85,5 mm (3,4").

Rozměry balení Wolf Pack Pro & Hi-Lid:
Délka 500 mm (19,7") x šířka 398 mm (15,7") x výška 290 mm (11,4").

Hmotnost:
1,076 kg (2,4 lbs)