Volkswagen T-Cross (2019+) Slimline II střešní zahrádka


Cena
1 095,28 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRVT013T

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Více prostoru pro náklad a výbavu znamená více dobrodružství! Uvolněte si vnitřní prostor, abyste mohli vzít s sebou přátele, rodinu a domácí mazlíčky, a upevněte všechno své dobrodružné vybavení na střešní nosič Front Runner Slimline II. viac

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada střešního nosiče Slimline II obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 4 úchytné patky pro montáž vaničky Slimline II na střešní ližiny vozu Volkswagen T-Cross. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.
Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.
Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.
Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.
Tovární sady nosičů na kolejnice jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.
Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.
Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.
Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.
Poznámka: Zatížení u sad Factory Rail Rack Kit nesmí překročit 88 liber nebo 40 kg a je třeba zajistit rovnoměrné rozložení zatížení.

KRVT013T - Sada střešního nosiče Volkswagen T-Cross (2019-současnost) Slimline II

Skládá se z:
2x GOFR001 - Základna pro patky kolejnic (pár)
2x GOFR013 - Vnější úchyty pro zapuštěnou lištu / č. 4
2x GOFR035 - vnitřní úchyty pro zapuštěnou lištu / F
1x RRSTA07 - zásobník SLII - 1165 mm (š) X1358 mm (d)

Použitý materiál:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 19,68 kg (43,39 liber)

Do drážek ve tvaru T na horní a dolní straně lamel a okrajových profilů stojanu se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky přičtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 455 mm (18")
Délka: 1725 mm (68")
Výška: 160 mm (6")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 23 kg