Volkswagen Golf Sportsvan (2014-2020) Slimline II zahrádka


Cena
1 133,26 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRVG001T

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Váš Volkswagen Golf Sportsvan (2014-2020) je připraven na další velké dobrodružství, a vy? Naložte své dobrodružné vybavení a náklad na střechu, abyste uvolnili drahocenný prostor v interiéru, a začněte své vlastní dobrodružství hned teď. viac

Tato sada střešního nosiče Slimline II v plné velikosti o délce 1358 mm/53,5" obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 4 patky pro uchycení na střešní ližiny vozu Volkswagen Golf Sportsvan. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.
Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.
POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.

Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.
Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Tovární sady nosičů na kolejnice jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.
Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.
Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.
Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.

Poznámka: Zatížení u sad Factory Rail Rack Kit nesmí překročit 88 liber nebo 40 kg a je třeba zajistit rovnoměrné rozložení zatížení.

KRVG001T - Sada střešních nosičů Volkswagen Golf Sportsvan (2014-2020) Slimline II - Front Runner
Skládá se z:
2x GOFR001 - Základna pro patky kolejnic (pár)
2x GOFR014 - Vnější úchyty pro zapuštěnou lištu / č. 6
2x GOFR035 - vnitřní úchyty pro zapuštěnou lištu / F
1x RRAC904 - Plastová rozpěrka pro patku kolejnice / 10 mm (pár)
1x RRSTA07 - Zásobník SLII - 1165 mm (š) X1358 mm (d)

Použitý materiál:
Černý epoxidový prášek z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 23,82 kg (52,51 liber)
Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů regálové vaničky se vkládají standardní 8mm šrouby.
Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.