Volkswagen Caddy (2020 +) Slimline II střešní zahrádka


Cena
1 358,85 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRVC012T

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Střešní nosič je neocenitelným nástrojem pro uvolnění prostoru uvnitř vozidla, a to i v minivanu, jako je Volkswagen Caddy. Tento lehký modulární střešní nosič je navržen speciálně pro vůz Volkswagen Caddy a obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a tři páry patek Rail Grip Feet pro upevnění nosiče Slimline II na střešní ližiny vozu Caddy. Je kompatibilní s více než 55 kusy příslušenství, takže si jej můžete přizpůsobit svým potřebám v oblasti komerční přepravy, životnímu stylu a dobrodružství. viac

Tato 1560 mm/61,4" dlouhá sada střešního nosiče Slimline II v plné velikosti obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a (3) tři páry patek Rail Grip Feet pro montáž vaničky Slimline II na střešní ližiny vozu Volkwagen Caddy. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénních odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.
Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.
Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.
Pro silnější řešení pro přepravu nákladu na expediční úrovni může společnost Front Runner nabídnout specifický systém patních lišt pro montáž nosiče Rack Tray na vaše vozidlo. Řešení Front Runner Foot Rail lze nainstalovat demontáží střešních nosičů z výroby nebo použít v případě, že střešní nosiče z výroby nejsou namontovány.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.
Tovární sady nosičů Rail Rack jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete výrobcem doporučenou nosnost a tyto limity nepřekračujte.

Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad neměl žádný převis (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.
Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky; proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.

Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.
Poznámka: Zatížení u sad Factory Rail Rack Kits nesmí překročit 88 liber nebo 40 kg a zajistěte rovnoměrné rozložení zatížení.

KRVC012T - Sada střešních nosičů Volkswagen Caddy (2020-současnost) Slimline II - Front Runner
Skládá se z:
3x GOFR001 - Základna patky kolejnice (pár)
3x GORR052 - Vnější úchyty zvýšené lišty / č. 3
3x GORR070 - Zvýšené vnitřní úchyty kolejnice / A
2x RRAC904 - Plastová rozpěrka pro patku kolejnice / 10 mm (pár)
1x RRSTD08 - Zásobník SLII - 1255 mm(š)X1560 mm(d)

Použité materiály: - Dřevěná konstrukce, - Dřevěná konstrukce, - Dřevěná konstrukce:
Černý epoxidový práškový hliník T6 s povrchovou úpravou.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 26,6 kg (58,64 liber)

Do drážek ve tvaru T na horní a dolní straně lamel a okrajových profilů stojanu se vkládají standardní 8mm šrouby.
Přibližnou výšku od střechy vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky přičtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 440 mm (17")
Délka: 1730 mm (68")
Výška: 170 mm (7")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 29 kg