Tlumiče nastavitelné JEEP JL +4"


Cena
2 843,85 EUR s DPH

Výrobca
TRE4x4

Kód produktu
TR-CNJEJL-4

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
set

Tlumiče nárazů TRE Ominic
Tlumiče Ominic jsou špičkovým řešením pro off-roadové nadšence, kteří vyžadují špičkový výkon a odolnost. viac

Naše 2,5palcové tělo tlumiče, vyrobené z kovaného leteckého hliníku 7075 a ošetřené dvojitým galvanickým pokovením, je konstruováno tak, aby odolalo i těm nejnáročnějším podmínkám. Naše konstrukce s velkým průtokem a nízkou viskozitou 22mm hřídele pístu z chromolybdenové legované oceli zajišťuje optimální výkon a spolehlivost.

Náš 8stupňový regulátor komprese, inspirovaný turbínovým motorem letadla, umožňuje snadné, intuitivní a rychlé nastavení. Mechanická konstrukce modelu Ominic je symbolem budoucnosti a představuje nekonečnou sílu a silnou vůli.

Naše konstrukce s jedním válcem a dusíkovou nádrží zajišťuje maximální výkon díky zabudovanému dusíku vysoké čistoty a vysokého tlaku. Konstrukce s dvojitým olejovým těsněním zajišťuje maximální odolnost v extrémních podmínkách a umožňuje vám bez obav zvládnout jakýkoli terén.

Tlumič Ominic je ideální volbou pro terénní nadšence, kteří vyžadují to nejlepší. Díky své vynikající konstrukci a technologii poskytuje bezkonkurenční výkon, odolnost a spolehlivost v jakýchkoli podmínkách. Vylepšete své odpružení a poznejte budoucnost jízdy v terénu s tlumiči Ominic.

Parametre

MODEL Jeep Wrangler JL 2018-