Střešní zahrádka Volkswagen T7 Caravelle Transporter SWB od 2022


Cena
1 862,47 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRVT021T

Odosielame do 5 dní
ks

Uvolněte prostor uvnitř svého vozu Volkswagen T7 Caravelle Transporter SWB a připravte jej na každé dobrodružství pomocí sady střešního nosiče Slimline II. Lehká modulární konstrukce Slimline II vám umožní přizpůsobit si sestavu pomocí více než 55 doplňků, takže je ideální pro cestování nebo přepravu nákladu. viac

Tato sada střešního nosiče Slimline II pro přepravu nákladu v plné velikosti o délce 2368 mm/93,22" obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 2 patní lišty pro montáž vaničky Slimline II na váš Volkswagen T7 Caravelle/Transporter SWB. Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání.
Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži vaničky Slimline II na vaše vozidlo.
Tyto nožní lišty obsahují 2 otvory pro přístup ke stolkům Front Runner pro montáž pod nosič (1 menší sada přípravného stolku Pro Stainless Steel a 1 větší sada stolku Pro Stainless Steel Camp).
Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Skládá se z:
1x FAVT006 - Volkswagen T7 Caravelle/Transporter SWB (22-Curr) Kolejnice na nohy
1x RRSTG12 - Zásobník SLII - 1345 mm(š)X2368 mm(d)

Použitý materiál:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná hmotnost po instalaci: 41,51 kg (91,51 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů střešní zahrádky se vkládají standardní 8 mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky přičtete výšku zahrádky Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá nohy, přičtěte k výšce noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku zahrádky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 445 mm (18")
Délka: 1720 mm (68")
Výška: 250 mm (10")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 46 kg

Parametre

Model VW T7

Príslušenstvo22

Príslušenstvo22