Příčníky MITSUBISHI PAJERO SPORT (2008-2015)


Cena
465,88 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRMP016

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
set

Příčníky Front Runner nabízejí rychlý a snadný způsob přepravy nákladu na střeše vašeho vozidla, když hledáte variantu, která je menší, než je celoplošný střešní nosič. Tyto příčníky s nízkým profilem a snadným připevněním (včetně vyjmutí) obsahují 50mm nohy, 2 lišty 1165 mm, montážní návod a všechny součásti potřebné pro namontování příčníků na váš vůz. viac

Sada nosných tyčí s patkami na kolejnicích slouží k přepravě vybavení na střeše vozidla, pokud není potřeba celý střešní nosič Front Runner. Toto nízkoprofilové řešení s menšími rozměry obsahuje 4 50mm patky, 2 1165mm nosné tyče, 2 1900mm kolejnice Mitsubishi Pajero Sport, 1 10mm střešní nosič s ochranou proti větru a montážní návod - všechny komponenty potřebné k montáži nosných tyčí Front Runner na vozidlo.

Možná nepotřebujete celý střešní nosič a vystačíte si se sadou nosných tyčí Front Runner.

Tyto nosné tyče se montují na střechu vozidla pomocí sady dodaných kolejnic a patek pro montáž na kolejnice.
Lze je použít k montáži střešního stanu Front Runner nebo jiného příslušenství, kde je preferován nízký profil a menší plocha.
Používá stejné pevné hliníkové lamely, které nepodléhají korozi, jako nosiče Front Runner Slimline II.
Drážky s posuvnými maticemi umožňují rychlou montáž a demontáž příslušenství a vybavení na horní i spodní straně lamel.
Nosné lišty a montážní systém lze v budoucnu použít jako komponenty pro sestavení kompletního střešního nosiče Front Runner.
Vyrobeno z nerezové oceli a odolného, povětrnostním vlivům odolného černého práškově lakovaného hliníku.
Obsahuje veškerý hardware, komponenty a montážní příručku potřebnou k montáži nosných tyčí Load Bars na vozidlo.

Příčníky Front Runner nabízejí rychlý a snadný způsob přepravy nákladu na střeše vašeho vozidla, když hledáte variantu, která je menší, než je celoplošný střešní nosič. Tyto příčníky s nízkým profilem a snadným připevněním (včetně vyjmutí) obsahují 50mm nohy, 2 lišty 1165 mm, montážní návod a všechny součásti potřebné pro namontování příčníků na váš vůz.

Obsah balení
2 x FASS002
1 x LBSK013
1 x TRMP004
1 x WDLB001

Specifikace
Materiál – hliník T6 v černé barvě, nerezová ocel 3CR12
délka – 1165mm
váha – 9 kg

Přepravní rozměry:
Šířka 120mm (5")
Délka 1910mm (75")
Výška 180mm (7")
Hmotnost 9,9kg (21,8lbs)

Detail
T-štěrbiny na vrchních a spodních hranách profilů příčníků do kterých lze nasunout 8mm šrouby se šestihranou hlavou a ty pak využít ke kotvení nákladu. Díky tomuto pevnému a důmyslnému systému lze namontovat velké množství Front Runner příslušenství, například držáky kol, kajaků ap.

Chcete-li zjistit přibližnou výšku od střechy vozu k horní části příčníků, přidejte výšku příčníku (22 mm / 7/8 ") do výšky patky.

Pokud v sadě příčníků používáte nohy, přidejte výšku příčníku (22 mm / 7/8 ") do výšky výše uvedených noh, abyste zjistili výšku příčníků od žlábků vozidla.

Pokud se v sadě příčníků používá kolejnice, přidejte výšku příčníku (22 mm / 7/8 ") do výšky výše uvedených nožních kolejnic, abyste zjistili výšku příčníků od nejvyššího bodu na střeše vozidla.

Parametre

Model Mitsubishi Pajero Sport