Pevnostní nárazník Jeep JL hliníkový


Cena
1 555,72 EUR s DPH

Výrobca
OFD

Kód produktu
OFJLFBS014AL

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Přední nárazník od společnosti OFD je dokonalým způsobem, jak dodat svému vozidlu agresivnější a terénnější vzhled. Tento nárazník je vyroben z lehkého, ale odolného hliníku a nejenže dodává charakter, ale také nabízí spolehlivou ochranu. Červené háky a masivní rohy jistě upoutají pozornost a jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají více než jen funkčnost. Hliníkový nárazník OFD je ideální pro použití v terénu a zaručuje dodatečnou ochranu vašeho vozidla 4x4. Poskytuje ochranu před kameny a dalšími překážkami, se kterými se můžete setkat během terénních výprav. viac

Nabízíme speciální nárazník, který dokonale padne na váš Jeep Wrangler JL a Gladiator. Díky použití hliníku je výrobek o 30 % lehčí než jeho ocelový protějšek. To se výrazně promítá do chování vozidla, např. při náhlém brzdění. Práškové lakování v atraktivní černé barvě, která dodá nejen styl. V kombinaci s hliníkem zajistí, že nárazník nebude korodovat. Nyní se můžete těšit z jistoty, že vaše vozidlo bude skvěle vypadat a bude dobře chráněno v náročných terénních podmínkách. Dodává se s robustní deskou pro naviják, která se hodí pro většinu oblíbených modelů na trhu. Předem připravené otvory pro parkovací senzory byly pečlivě vyrobeny před lakováním během výrobního procesu. To znamená, že můžete snadno a bezproblémově přemístit původní parkovací senzory bez nutnosti dalších úprav. Kromě toho jsme zajistili dostupnost dílů pro případ mechanického poškození. Většina náhradních dílů je k dispozici na našem skladě. To znamená, že nárazník můžete opravit rychle a efektivně a zajistit jeho plnou funkčnost a bezpečnost. Zvolte si nárazník OFD a těšte se nejen z estetického vzhledu, ale také ze solidní ochrany a snadné instalace. Překonejte hranice extrémního terénu. Mějte jistotu, že je vaše vozidlo vybaveno kvalitním a funkčním příslušenstvím.

Specifikace:

Speciální nárazník pro Jeep JL a Gladiator
Vyrobeno z hliníku
Lehčí než ekvivalentní ocelový přibližně o 30 %
Nepodléhá korozi
Deska pro většinu standardních navijáků (naviják se prodává samostatně)
Modulární konstrukce
Chrání před kameny a jinými terénními překážkami
Agresivní design
Montážní prostor pro registrační značku
Montážní body pro parkovací senzory (kompatibilní s verzí EU)
Adaptéry pro montáž parkovacích senzorů z výroby
Montážní body pro tovární mlhová světla
Štíhlé a estetické červené háčky
Práškově lakované v černé barvě
Hmotnost s deskou: 34 kg
Záruka 24 měsíců
Součástí dodávky:

Hliníkový přední nárazník
Červené ocelové háky
Ocelová deska pro naviják
(6) Adaptér pro parkovací senzory
Krycí lišta
Montážní šrouby
Poznámky:

Nárazník se prodává BEZ světel a kabelového svazku (použijte tovární světla a tovární kabelový svazek).
Montáž světel vyžaduje tovární kabelový svazek
Deska navijáku zabrání použití továrního odpojitelného krytu stabilizátoru
Nebude pasovat na tovární plastovou krycí desku podvozku. Doporučujeme použít ocelovou desku OFJLSP216 nebo hliníkovou desku OFJLSP216AL (prodává se samostatně).
7577

Parametre

MODEL Jeep Wrangler JL 2018-, Gladiator JT 2019-

Príslušenstvo4

Príslušenstvo4

Alternatívne produkty1