Cena
378,81 EUR s DPH

Výrobca
James Baroud

Kód produktu
461162-LRDd3D4

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Zlepšete si své dobrodružství v terénu pomocí sady pro izolaci oken James Baroud. Tato sada je určena k izolaci oken vašeho vozidla a nabízí výhody dvojitého zasklení oken, včetně regulace teploty a zvukové izolace. Polyesterová flanelita vložená mezi izolační desky zajišťuje vynikající výkon v různých klimatických podmínkách. viac

Zlepšete si své dobrodružství v terénu pomocí sady pro izolaci oken James Baroud. Tato sada je určena k izolaci oken vašeho vozidla a nabízí výhody dvojitého zasklení oken, včetně regulace teploty a zvukové izolace. Polyesterová flanelita vložená mezi izolační desky zajišťuje vynikající výkon v různých klimatických podmínkách.

Sada je kompatibilní s širokou škálou terénních vozidel a díky bezpečnému uchycení pomocí přísavek zůstává na svém místě i v tom nejnáročnějším terénu. Třívrstvá konstrukce obsahuje zesílenou hliníkovou fólii na jedné straně a PVC na druhé straně, což umožňuje maximální odraz tepla zvenčí a zatemnění zevnitř.

Ať už hledáte úlevu od extrémních teplot, nebo klidnější kempování, sada James Baroud Window Insulation Kit vám ji poskytne. Kontaktujte nás, abychom zajistili kompatibilitu s vaším vozidlem, a užívejte si výhod optimální regulace teploty a zvuku při svém dalším dobrodružství.

Parametre

MODEL LAND ROVER DISCOVERY 3, DISCOVERY 4