Jeep Grand Cherokee (1999-2010) Slimline II střešní nosič


Cena
1 084,75 EUR s DPH

Výrobca
Front Runner

Kód produktu
KRJG007T

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 2 páry úchytných patek pro montáž vaničky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Jeep Grand Cherokee (1999-2010). Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání. viac

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 2 páry úchytných patek pro montáž vaničky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Jeep Grand Cherokee (1999-2010). Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují návod k instalaci a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.

Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.

Tovární sady nosičů na střešní lišty jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.

Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.

Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.

Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Parametre

MODEL Jeep Jeep Grand Cherokee (1999-2010)