Cena
444,90 EUR s DPH

Výrobca
Hi-Lift

Kód produktu
HLFR-485

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Zvedák Hi-Lift určený pro hasiče a záchranné složky, lze použít jako univerzální hever, stahovák rozevírač i při vyprošťování. viac

Zvedák Hi-Lift First responder pro první pomoc 48" 
Hi-Lift First Responder Jack je profesionální zvedák určený speciálně pro hasiče a záchranné služby.
Je vynikajícím nástrojem pro vyprošťování osob zraněných při nehodách, stavebních haváriích, přírodních katastrofách, uvězněných v autech, pod sutinami apod.

Žádné jiné záchranné zařízení na trhu není tak univerzální, odolné a snadno použitelné. Navíc žádné jiné zařízení se srovnatelnými schopnostmi (např. hydraulické) nenabízí tak atraktivní cenu! FRY nevyžaduje externí napájení, což usnadňuje a dále rozšiřuje jeho možnosti.

Násilné vniknutí, postupy RIT/RIC, stabilizace a podepření.
Zvedák First Responder je navržen pro hasiče a je vyroben z oceli, litiny a vysokopevnostního hliníku a je k dispozici ve velikostech 36", 48" a 60". Nabízí možnosti zvedání, zdvihání a navijáku až do hmotnosti 4660 lb.

Žádný jiný záchranářský nástroj se nepoužívá tak snadno, je spolehlivý, viditelný a všestranný - což mu dává neomezený potenciál za zlomek ceny jiných drahých záchranářských nástrojů. Zvedák First Responder Jack nabízí stejné možnosti roztahování a beranění, jaké se používají při vyprošťování, jako drahé hydraulické nástroje, a přitom nevyžaduje palivo ani energii, což jej činí ideálním pro vzdálený přístup s omezenými zdroji a pro použití v USAR při všech typech katastrof.

Od prvního nasazení na místě nehody na venkově po nasazení RIT pro hasiče, který se ocitl v bezvědomí při požáru objektu, nebo vyhledávání obětí při největších nehodách - v hasičské službě neexistuje nástroj, který by nabízel větší všestrannost než zvedák First Responder Jack od společnosti Hi-Lift®.

Hmotnost: 13,70 kg
Síla: 3175 kg
Velikost: 122 cm
Šířka: 12,7 cm
Min. Výška zdvihu: 17,14 cm
Max. Výška zdvihu: 98,12 cm
Výška: 128,91 cm
Hloubka: 24,46 cm
Hmotnostní limit: 2113 kg
Snímání / upínání: 2268 kg

Alternatívne produkty8