Gyeon Q2M WaterSpot 500 ml


Cena
12,21 EUR s DPH

Výrobca
Gyeon

Kód produktu
G25970

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Největší výhodou přípravku Q2M WaterSpot je jeho šetrnost k laku. Na čerstvých nátěrech se mohou v důsledku nevhodné údržby objevit vodní skvrny. Pomocí přípravku Q2M WaterSpot můžete odstranit většinu nevítaných defektů, aniž by bylo nutné leštit a ve většině případů opětovně nanášet keramický nátěr. viac

Gyeon Q2M WaterSpot je silný odstraňovač skvrn vodního kamene.

Největší výhodou Q²M WaterSpot je jeho bezpečnost na laku. V důsledku nevhodné údržby se mohou vodní skvrny objevit i na čerstvých povlacích. Nejvíce nežádoucích defektů můžete odstranit pomocí O²M WaterSpot bez nutnosti leštěnía ve většině případů bez nutnosti reaplikace křemečitého povlaku.

Pracujte panel po panelu. Nikdy nestříkejte na větší plochu najednou, protože výrobek může zaschnout. Použijte měkké mikrovlákno a postižené místo několikrát otřete. V případě potřeby proces opakujte.

TIP: Nikdy nenechávejte na povrchu položenou utěrku, s kterou jste WaterSpot stírali.

  • Průměrná spotřeba: 15 ml / panel
  • Není pH neutrální
  • Bezpečný vůči lakovaným povrchům
  • Po odstranění vodního kamene je možná nutnost reaplikace keramické ochrany (dle typu ochrany)

Q²M WaterSpot je velmi snadno použitelný. Před nanesením vyčistěte karosérii jemným, neutrálním, kvalitním šamponem s pH neutrálním složením. Pak nastříkejte přímo na barvu nebo na hadřík z mikrovlákna a otřete zasažené místo s vodním kamenem. V případě silného znečištění nastříkejte přímo na povrch a povrch několikrát otřete mikrovláknem. V případě potřeby postup opakujte.

  • Objem: 500 ml
  • Hmotnost: 0.56 kg