Gyeon Q2M Bathe Essence 1000 ml autošampon


Cena
25,68 EUR s DPH

Výrobca
Gyeon

Kód produktu
G29617-1l

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Q2M Bathe Essence je čistá esence šamponu. S neuvěřitelnou koncentrací 1:2000 stačí pouze 5 ml přípravku pro přípravu roztoku připraveného k použití! Dokonce i jedna 400ml lahvička vystačí na 80 umytí. Působivá čisticí síla a schopnost odstraňovat nečistoty, špínu a lehké organické znečištění se kombinuje s fantastickou kluzností a vysokou pěnivostí. viac

Gyeon Q2M Bathe Essence je vysoce koncentrovaný pH neutrální autošampon určený pro péči o vůz ošetřený sealanty a vosky.

Q²M Bathe Essence je čistou esencí šamponu. S úžasnou koncentrací 1: 2000 stačí pouze 5 ml výrobku pro dokonalé mytí! Dokonce jediná 400 ml láhev stačí až na 80 mytí. Působivá čistící síla a schopnost odstranit nečistoty, špínu a lehkou organickou kontaminaci jsou kombinovány s fantastickou lubrikovatelností a vysokou pěnivostí. Ideální pro bezpečné mytí vozu s minimálními riziky poškození.

Q²M Bathe Essence je tou nejlepší volbou při čištění vozidel s keramickými ochranami. Díky své dodatečné čisticí síle umožňuje odstranit lehkou organickou kontaminaci a pomáhá obnovit počáteční hydrofobnost ochrany.Autošampon je zcela bezpečný na všech povrchových úpravách a povlacích díky neutrálnímu pH.

TIP: Nepoužívejte výrobek nadměrně. Už jen 5 ml skutečně postačí k bezpečnému a efektivnímu mytí.

  • Spotřeba 5-10ml/auto - ředění 1:2000
  • pH 6
  • Objem: 1000 ml

Q²M Bathe Essence zůstává i přes svou vysokou koncentraci plně bezpečný na všech vnějších plochách vašeho vozidla. Neodstraní vosky ani neovlivní keramické ochrany. Má čistou formulaci, bez jakýchkoliv zjasňovačů nebo aditiv. Nemá ani lesk zintenzivňující přísady, což z něj činí skvělý produkt k revizi jakýchkoliv ochran.

Q2M Bathe Essence má vysokou pěnivost. Klíčovou vlastností je však jeho lubricita, která významně přispívá k bezpečnosti mytí. V kombinaci s kvalitní mycí rukavicí se jedná o jednu z nejbezpečnějších variant mytí automobilů na světě!

Hmotnost: 1.2 kg