Cena
1 044,70 EUR s DPH

Výrobca
TRE4x4

Kód produktu
TRFF-NW95L010

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Dvouzónová lednice do auta ICE RHINO s wi-fi. Každá část lednice je regulovatelná samostatně v plném rozsahu teplot.
Objem 96 litrů
Rozsah teplot -18°C až +10°C,
Provoz na DC 12V, 24V, AC 100-240V
Hmotnost 25 kg
Rozměr 97 x 53.2 x 46.7cm
Aplikace pro mobilní telefon a bluetooth. viac

Bez ohledu na to, kde se plavíte na lodi, jezdíte na čtyřkolce nebo zažíváte dobrodružství při kempování , chladničky s mrazničkou ICERHINO nabízejí vynikající výkon s teplotním rozsahem od -18 stupňů do 10 stupňů Celsia. Autolednice může být napájena z 12V a 24V autobaterie a také může být napájena ze 110V-240V sítě i v domácnosti. Díky renomované kompresorové technologii , v Německu navrženému vysoce účinnému chladicímu systému, TRE ICERHINO poskytuje nízkou spotřebu energie, tichý a efektivní provoz a bezproblémový požitek.

Náš pohodlný dvouzónový provoz chladničky s mrazničkou umožňuje nezávislé ovládání obou chladicích zón, což poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí. A díky originálnímu kompresoru Secop se můžete spolehnout, že vaše potraviny a nápoje budou mít optimální teplotu, ať už půjdete kamkoli.

Ovládání lednice na čením panelu i přes aplikaci v mobilním telefonu.

Aplikaci pro autoledničku Evakool stáhnete na AppStore nebo na Google Play

Díky vynikajícímu designu, dvouzónovému provozu a originálnímu kompresoru Secop poskytuje bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Vylepšete své chlazení na cestách ještě dnes pomocí chladničky Ice Rhino.

Alternatívne produkty17