Autolednice kompresorová ICERHINO 48 l

Cena
817,92 EUR s DPH

Výrobca
TRE4x4

Kód produktu
TRFF-NW50L006

Na objednání u dodavatele Sledovať dostupnosť - konkrétny čas na vyžiadanie
ks

Lednice do auta ICE RHINO. Objem 48 litrů
Rozsah teplot -18°C až +10°C
Provoz na DC 12V, 24V, AC 100-240V
Hmotnost 17 kg
Rozměr 74.8 x 41 x 42,8 cm
Bluetooth s aplikací viac

Bez ohledu na to, kde se plavíte na lodi, jezdíte na čtyřkolce nebo zažíváte dobrodružství při kempování , chladničky s mrazničkou ICERHINO nabízejí vynikající výkon s teplotním rozsahem od -18 stupňů do 10 stupňů Celsia. Autolednice může být napájena z 12V a 24V autobaterie a také může být napájena ze 110V-240V sítě i v domácnosti. Díky renomované kompresorové technologii , v Německu navrženému vysoce účinnému chladicímu systému, TRE ICERHINO poskytuje nízkou spotřebu energie, tichý a efektivní provoz a bezproblémový požitek.

Náš pohodlný dvouzónový provoz chladničky s mrazničkou umožňuje nezávislé ovládání obou chladicích zón, což poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí. A díky originálnímu kompresoru Secop se můžete spolehnout, že vaše potraviny a nápoje budou mít optimální teplotu, ať už půjdete kamkoli.

Ovládání a monitoring lednice přes čelní panel a nebo přez aplikaci na mobilním telefonu.

Aplikaci pro autoledničku Evakool stáhnete na AppStore nebo na Google Play.

Díky vynikajícímu designu, dvouzónovému provozu a originálnímu kompresoru Secop poskytuje bezkonkurenční výkon a spolehlivost. Vylepšete své chlazení na cestách ještě dnes pomocí chladničky Ice Rhino.