Hi Lift originální americké zvedáky.

Originální výrpobce, podle kterého ostatní nazývají zvedáky. 

Společnost Bloomfield Manufacturing Company, kterou v roce 1895 založil Philip John Harrah, je jednou z nejstarších společností ve státě Indiana a je mateřskou společností společností Hi-Lift Jack Company a Kant-Slam Company.

Společnost je stále vlastněna a provozována pod vedením páté generace rodiny Harrahů.

Jedním z prvních výrobků vynalezených naším zakladatelem a vyráběných společností byl kombinovaný nástroj kovadlina-visák-vrták. Dalším raným výrobkem byla souprava Kalamity Kar Kit, která obsahovala zásoby, jež mohl tehdejší majitel automobilu potřebovat během motoristického výletu. Sada obsahovala kbelík na benzín, sifon na přečerpávání benzínu, ocelový tažný popruh a nepromokavou plachtu, aby řidič zůstal při práci pod svým vozem čistý. Pan Harrah vynalezl také mnoho dalších výrobků, které odpovídaly potřebám lidí, včetně vozíku na vystavování rakví, skládacího vozíku na čaj a nářadí na sedm použití - kladivo, sekera, drátěnka a kleště.

Rodina výrobků Hi-Lift

Spousta zvedáků

Předchůdce Hi-Lift byl vynalezen v roce 1905 a prodával se jako automatické kombinované nářadí. Původní zvedák byl běžně známý jako Handyman nebo Sheepherder's Jack a po letech byl přejmenován na Hi-Lift Jack. Naše současná produktová řada zahrnuje multifunkční nářadí Handle-All s teleskopickou rukojetí a 4 plnohodnotnými nástroji; Slide-N-Lock Tie-Down System - systém extrudované hliníkové lišty a zajišťovacích kolíků pro uchycení nákladu v pick-upech; stahovák sloupků Post-Popper a hydraulický zavírač vrat a dveří Kant-Slam. Zvedák Hi-Lift Jack však zůstává naším nejprodávanějším a nejoblíbenějším produktem.