Rozklápěcí autostany mimi střech, textilní i poloskořepinové - Doprava zdarma

Střešní stany, které se rozevírají vyklopením do strany nebo dozadu mimo půdorys auta. tyto autostany mají výhodu ve větší ploše pro spaní, mají však vždy složitější manipulaci než skořepinové. Také jejich použití mimo kemp bývá v některých zemích legislativně omezeno.  Pokud potřebujete velký stan do nepříznivých podmínek, James baroud Vision je ten pravý. díky "hladkému" tvaru není náchylný na hluk a poškození při větru jako stany se stříškami.

Buďte součástí přírody. Díky střešním stanům James Baroud se můžete probudit uprostřed voňavého lesa nebo rozkvetlé louky, na vyhlídce vysoko v horách nebo na opuštěné pláži – a přitom si užívat dokonalé pohodlí a bezpečí. Autostany James Baroud jsou naprostou světovou špičkou a už ve své základní ceně jsou nadstandardně vybaveny tím, co ostatní výrobci nabízejí za příplatek (nebo vůbec). Mezi tyto výhody patří např. otevírací mechanismus s plynovými vzpěrami, prodloužený hliníkový žebřík, ventilátor se solárním nabíjením, stropní síťka, panoramatický výhled s moskytiérami nebo matrace s plnohodnotnou délkou. Toto řešení přináší také pohodlnou manipulaci při skládání a rozkládání stanu a úsporu váhy na střeše vašeho vozu.

NÁŠ TIP: Než se vydáte za dobrodružstvím se stanem James Baroud, přečtěte si zážitky ostatních cestovatelů na našem blogu.
Chcete se nás na něco zeptat? Zavolejte nám na +420 777 251 521.