Vysoká zahrádka pro Volkswagen T2/T3 Transporter/Kombi Slimline II


Cena
52 087 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRVKT01L

Expedujeme do 5 dnů
ks

Tato 2772 mm/109,1" dlouhá sada střešního nosiče Slimline II pro přepravu nákladu v plné velikosti pro váš Volkswagen T3 Transporter/Kombi obsahuje nosič Slimline II, větrný deflektor a 8 úchytných nohou pro upevnění nosiče na vozidlo. Tato vyšší sada má prostor pro montáž stolků Front Runner nebo jiného kompatibilního příslušenství pod nosič. Snadno se instaluje bez nutnosti vrtání. Více

Tato 2772 mm/109,1" dlouhá sada střešního nosiče Slimline II pro přepravu nákladu v plné velikosti pro váš Volkswagen T3 Transporter/Kombi obsahuje nosič Slimline II, větrný deflektor a 8 úchytných nohou pro upevnění nosiče na vozidlo. Tato vyšší sada má prostor pro montáž stolků Front Runner nebo jiného kompatibilního příslušenství pod nosič. Snadno se instaluje bez nutnosti vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vozidlo.

Na všechny stojany Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

KRVKT01L - Sada střešního nosiče Volkswagen T3 Transporter/Kombi Slimline II / vysoký - Front Runner

Skládá se z:
4 x LASS106 - No 6 Leg 195mm (Pair) - výrobce Front Runner
1 x RRSTM14 - Nosič Slimline II - 1475 mm(š) X 2772 mm(d) - výrobce Front Runner

Použitý materiál:
Hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem.
Vysoce pevná ocel

Přibližná hmotnost při instalaci 42 kg (92 liber)

Do drážek ve tvaru T na horní a dolní straně lamel a okrajových profilů stojanu se vkládají standardní 8mm šrouby.

Chcete-li určit přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II, přičtěte k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka 450 mm (18")
Délka 1615 mm (64")
Výška 140 mm (6")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost 48,8 kg (107,3 liber)

Alternativní produkty2