Volvo V90/V90CC (2016+) Slimline II zahrádka

Cena
30 968 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRVV003T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Udržujte vnitřní prostor svého Volva V90/V90CC (2016+) volný a naložte si dobrodružnou výbavu a náklad na střechu pomocí této všestranné a robustní sady střešních nosičů Slimline II. S příslušenstvím pro vytvoření libovolného vybavení pro dobrodružství bude vaše Volvo připraveno na objevování. Více

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada nákladního střešního nosiče Slimline II v plné velikosti obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 6 úchytných patek pro upevnění vaničky Slimline II na střešní nosiče vašeho Volva V90/V90CC. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.
Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.
Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.
Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.
Tovární sady nosičů na kolejnice jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.
Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.
Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.
Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.

Poznámka: Zatížení u sad Factory Rail Rack Kit nesmí překročit 88 liber nebo 40 kg a je třeba zajistit rovnoměrné rozložení zatížení.

KRVV003T - Sada střešního nosiče Volvo V90/V90CC (2016-současnost) Slimline II

Skládá se z:
3x GOFR001 - Základna pro patky kolejnic (pár)
3x GOFR014 - Vnější úchyty kolejnice pro zapuštění / č. 6
3x GOFR032 - vnitřní úchyty pro zapuštěné kolejnice / C
2x RRAC904 - Plastová rozpěrka pro patku kolejnice / 10 mm (pár)
1x RRSTA07 - Zásobník SLII - 1165 mm (š) X1358 mm (d)
1x WDST011 - Větrný deflektor s 20mm okrajem, extra úzký pár /1165mm

Použitý materiál:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná hmotnost po instalaci: 26,42 kg (58,25 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanové vany se vkládají standardní 8mm šrouby.
Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 440 mm (17")
Délka: 1730 mm (68")
Výška: 155 mm

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 26,6 kg (59 liber)