Volkswagen T5 Transporter SWB od 2003 střešní zahrádka

Cena
29 433 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRVK005T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Tato sada střešního nosiče Slimline II Volkswagen T5 a T6 pro náklad, o délce 2570 mm / 101,2", obsahuje zahrádku Slimline II, deflektor větru a 2 boční lišty pro upevnění zahrádky Slimline II na váš Volkswagen T5 Transporter SWB. Snadno se instaluje pomocí stávajících továrních montážních bodů. Není potřeba vrtání. Více

Tento komplet střešního nosiče Slimline II o délce 2570 mm / 101,2" obsahuje zahrádku Slimline II, deflektor větru a 2 boční lišty pro upevnění expediční zahrádky na vaše vozidlo Volkswagen T5 Transporter SWB. Instalace je snadná díky použití stávajících továrních montážních bodů, není potřeba žádné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní instrukce a všechny komponenty potřebné k upevnění podnosky Slimline II na vaše vozidlo. Specifické boční lišty pro dané vozidlo mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolů Front Runner.

Tyto boční lišty obsahují 2 otvory pro přístup k montáži stolů pod nosičem Front Runner (1 menší sada nerezové přípravné stoly Pro Stainless Steel Prep Table Kit a 1 větší sada nerezových táborových stolů Pro Stainless Steel Camp Table Kit).

Všechny nosiče Front Runner jsou podporovány omezenou doživotní zárukou*.

Parametry

Model VW T5