Volkswagen Golf Variant MK6 (2009-2013) Slimline Ii střešní zahrádka


Cena
26 060 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRVV002T

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Získejte více prostoru pro přepravu svého oblíbeného dobrodružného vybavení nebo nákladu na svém voze Volkswagen Golf Variant MK6 (2009-2013) s touto všestrannou a robustní sadou střešního nosiče Slimline II. Připravte se na jakékoli dobrodružství s naší širokou nabídkou příslušenství k nosičům. Více

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada nákladního střešního nosiče Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 4 úchytné patky pro montáž zahrádky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Volkswagen Golf Variant MK6. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.
Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.
Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.
Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.
Tovární sady nosičů na kolejnice jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.
Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.
Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.
Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.

Poznámka: Zatížení u sad Factory Rail Rack Kit nesmí překročit 88 liber nebo 40 kg a je třeba zajistit rovnoměrné rozložení zatížení.

KRVV002T - Sada střešního nosiče VW Golf Variant MK6 (2009-2013) Slimline II

Skládá se z:
2x GOFR001 - Základna pro patky kolejnic (pár)
2x GORR051 - Vnější úchyty zvýšené lišty / č. 2
2x GORR071 - Zvýšené vnitřní úchyty kolejnice / B
1x RRSTA07 - Zásobník SLII - 1165 mm (š) X1358 mm (d)

Použité materiály: - Dřevěná konstrukce, která je součástí balení, - Dřevěná konstrukce, která je součástí balení:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 23,4 kg (51,59 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanového zásobníku se vkládají standardní 8mm šrouby.
Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 440 mm (17")
Délka: 1730 mm (68")
Výška: 155 mm (6")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 23,8 kg (52 liber)