Cena
75 417 Kč s DPH

Výrobce
James Baroud

Kód produktu
41616400000

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Široký střešní stan pro rodinu. Skládací konstrukce s pomocnými plynovými vzpěrami pro snadnější manipulaci. 180x250 centimetrů rozložená plocha
Hmotnost jen 57 kg. Více

Na trhu střešních stanů rozklápěcích do boku se nejrychleji staví a skládá. Díky svému tvaru iglú a vysoce kvalitní tkanině je také nejlépe odolný proti větru. 

Stan Vision nastavil laťku inovací a vývoje jako první skládací střešní stan na světě s asistovaným otevíráním pomocí plynových vzpěr. Je také jedním z nejlehčích střešních stanů na světě díky celohliníkové konstrukci, hliníkové kompozitní podlážce s izolační vnitřní vrstvou a bez nutnosti použití hlučné pláštěnky. Konstrukce a kvalita použitých materiálů z něj dělá flexibilní světový unikát, vydrží vítr o rychlosti až 88.5 km/h a má 5letou záruku.

Upevňovací lišty pod podlážkou umožňují umístit stan na střešní tyče nebo střešní nosič a otevřít jej v pravé nebo levé poloze či na zádech.

Návod na manipulaci a připevnění: https://www.jamesbaroud.com/fotos/editor2/Manuals/James_Baroud_User_Guide_Vision_v1.1_Single_Page.pdf

Příslušenství3

Příslušenství3