Uzavíratelný přední diferenciál LR D3/D4

Cena
26 000 Kč s DPH

Výrobce
TRE4x4

Kód produktu
TR217

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Vzduchem ovládaná uzávěrka předního diferenciálu pro Land rover Discovery 3 a Discovery 4. Více

Uzávěrka diferenciálu Land Rover Discovery 3 a Discovery 4

Vzduchový uzávěrkový přední diferenciál  TRE pro Land Rover Discovery 3 a Discovery 4 je navržen tak, aby vás dovezl do cílů, o kterých ostatní jen sní. umožňuje zlepšit ztrátu trakce otevřeného diferenciálu při jízdě na nerovném terénu.

Zlepšete trakci svého vozu 4x4 v téměř jakémkoli terénu - na skále, hlíně, štěrku, písku, sněhu nebo blátě. Jednoduchým přepnutím spínače zajistíte maximální trakci, když je potřeba, a manévrovatelnost, když není. Díky kované skříni diferenciálu a ozubeným kolům ze slitiny nejodolnějších materiálů a poskytnuté 5leté záruce poskytuje spolehlivou volbu pro ty, kteří chtějí ze svých off-roadových dobrodružství vytěžit maximum.

Nejsilnější převody z chromolybdenové oceli 4320 zajišťují nejodolnější kvalitu a nejstabilnější pracovní výkon.

V rámci neustálého výzkumu a vývoje TRE4x4 , jsou neustále aktualizovány další dostupné modely pro oblíbené značky.

Nejtvrdší tvrdost a zvýšená tloušťka, aby poskytovala nejlepší pracovní účinnost a stabilitu při uzamčení

TRE Air Locker vybavený kroužkem TRE X-Ring v těsnicí skříni. Kroužek X-Ring se čtyřmi lamelami poskytuje dvakrát větší těsnicí plochu než standardní O-kroužek. Díky dvojímu těsnění je k udržení účinného těsnění zapotřebí pouze menšího stisku. Snížení stisku znamená menší tření a opotřebení, což zaručuje, že těleso těsnění poskytuje dlouhodobý a stabilní přívod vzduchu do komory.

Díky vlnové pružině je uzamykací a odemykací pružnost stabilnější a trvanlivější, protože vlnová pružina je vhodná pro těsné radiální a axiální prostory. A co je nejdůležitější, pružina Wave snižuje výšku pružiny o 50 % oproti běžným vinutým / tlakovým pružinám, takže není nutné vrtat příliš hluboké otvory pro pružinu na spojkovém ústrojí, což značně zvyšuje pevnost spojky.

Po montáži odbornou dílnou prosím pošlete doklad o montáži, Pro nastavení záruky*

TRE4x4 poskytuje stabilní pětiletou záruku s rozsáhlou distribuční sítí a vysoce kvalitním poprodejním servisem, který zajišťuje 100% poprodejní ochranu.

*záruka je oskytována pouze při odborné montáži

Sada obsahuje elektrickou kabeláž. Kompresor je potřeba dokoupit.

Parametry

MODEL LAND ROVER DISCOVERY 3, DISCOVERY 4

Příslušenství1