Střešní zahrádka Toyota Land Cruiser 150 Slimline II


Cena
38 105 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRTP015T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Střešní nosič pro Land Cruiser 150 je neocenitelným nástrojem pro přepravu nákladu pro každého, kdo to myslí s dobrodružstvím vážně. Tento lehký modulární střešní nosič je navržen speciálně pro Toyotu Land Cruiser (Prado) 150. Tato sada obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a dvě patní lišty pro montáž zahrádky Slimline II na váš vůz Toyota Prado 150. Nosič je kompatibilní s více než 55 doplňky přizpůsobenými široké škále sportovního a dobrodružného vybavení, takže se můžete vybavit na každé dobrodružství. Více

Tato sada střešníhí zahrádky Slimline II Toyota Land Cruiser 150 pro přepravu nákladu v plné velikosti o délce 1964 mm obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a 2 patní lišty pro montáž plošiny Slimline II na váš vůz Toyota Land Cruiser (Prado) 150. Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II Tray na vaše vozidlo.

Tyto nožní lišty obsahují 1 otvor pro přístup ke stolkům Front Runner pro montáž pod nosič (1 menší (Pro Stainless Steel Prep Table Kit nebo 1 větší Pro Stainless Steel Camp Table Kit).

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

KRTP015T - Sada střešního nosiče Toyota Prado 150 SLII - Front Runner

Skládá se z:
1x FATP003 - Toyota Prado 150 Spodní lišty
1x RRSTD10 - nosič SLII - 1255 mm(š)X1964 mm(d)

Použitý materiál:
Hliník T6 š černým epoxidovým práškovým lakem.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 39,61 kg

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanové plošiny se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku plošiny Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku plošiny Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku plošiny Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 440 mm (17")
Délka: 1730 mm (68")
Výška: 270 mm (11")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 39 kg

Parametry

MODEL TOYOTA Land cruiser LC150 - 5DV

Příslušenství17

Příslušenství17