Střešní zahrádka slimsport pro Toyota Land Cruiser 150 s přípravou pro LED rampu od roku 2010+


Cena
24 022 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KSTP002T

Expedujeme do 5 dnů
ks

S touto tichou a aerodynamickou sadou střešního nosiče Slimsport můžete výrazně zvýšit přepravní kapacitu svého vozu Toyota Prado 150. Systém T-drážek nosiče vám umožní namontovat libovolné z mnoha doplňků pro horní montáž nosiče Front Runner. Nyní tedy můžete na tuto sadu nosiče naložit kolo, kánoi nebo jiné sportovní vybavení. Tato sada nosiče je vybavena 40" výřezem pro instalaci LED Slim Light Baru Front Runner. Více

Tento nízkoprofilový plochý střešní nosič Slimsport pro Toyotu Land Cruiser 150 má nosnou plochu 2080 mm x 1188 mm. 
Elegantní boční lišty mají integrované montážní patky. Montážní patky mají také přídavné výztuhy pro zvýšení pevnosti. Snadno se instaluje bez nutnosti vrtání.
Vysokopevnostní hliníkové lišty mají T-drážky vhodné pro veškeré příslušenství pro horní montáž Front Runner.
Pro většinu bočního příslušenství Front Runner snadno přiděláte držák příslušenství Slimsport/Slimpro Van Side Mount Accessory Bracket / Small - od společnosti Front Runner (prodává se samostatně).
Součástí balení Lexus GX 460/Toyota Prado 150 (2010-současnost) Slimsport Rack Wind Fairing Lightbar Ready je 40" výřez umožňující použití 40" LED Slim Light Bar 40" LED Slim Light Bar VX1000-CB SM / 12V/24V / Single Mount (prodává se samostatně) od společnosti Front Runner.
Součástí balení je průvodce montáží a veškerý montážní hardware.
K instalaci je nutný imbusový klíč 6"/T30 pro nosič Slimsport (prodává se samostatně).
Poznámka: Stoly pod nosič a některé boční příslušenství, jako je držák Hi-Lift Jack Bracket a boční držáky vyprošťovacího zařízení a držáku převodovky, nejsou kompatibilní s řadou sad nosičů Slimsport.

Parametry

MODEL TOYOTA Land cruiser LC150 - 5DV

Příslušenství1