Střešní zahrádka SLIMLINE II Mercedes Benz GLC


Cena
26 899 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRMG003T

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
set

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 2 páry úchytných patek pro montáž zahrádky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Mercedes Benz GLC (X253). Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.

Poznámka: Není vhodný pro GLC Coupe (C253). Více

Tato 1358 mm/53,5" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 2 páry úchytných patek pro montáž vaničky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Mercedes Benz GLC (X253). Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.Poznámka: Není vhodné pro GLC Coupe (C253).

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.
Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Tovární sady nosičů na kolejnice jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.
Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.

Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.

Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.

Popis
Sestava střešní zahrádky Slimline II o délce 954mm/37.6"
Obsahuje Slimline II lišty, větrný deflektor a 2 páry držáků pro snadnou montáž Slimline II na střešní lyžiny vozu Mercedes Benz GLC (X253).


Obsah balení
2 x GOFR001
2 x GOFR014
2 x GOFR030
1 x RRSTA05

Specifikace
Materiál – hliník T6 v černé barvě, nerezová ocel 3CR12
délka – 954 mm
šířka – 1165 mm
váha – 18 kg

Detail
T-štěrbiny na vrchních a spodních lamelách lišt a profilů hran mají 8mm šrouby.
Chcete-li zjistit výšku od střechy vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II, přidejte výšku nosiče Slimline II (50 mm / 2 ") a výšku držáku.
Pokud je váš střešní nosič Slimline II uchycen do střešních žlábků, přidejte výšku zahrádky Slimline II (50 mm / 2 ") a výšku úchytů, abyste určili výšku zahrádky od střešních žlábků
Pokud váš střešní nosič Slimline II uchcen na hagusy, přidejte výšku zahrádky Slimline II (50 mm / 2 ") a výšku hagusů, abyste zjistili výšku zahrádky v nejvyšším bodě střechy vozidla .

Přepravní rozměry:

Šířka 450mm (18 ")
Délka 1615 mm (64 ")
Výška 270 mm (11 ")
Hmotnost 20,7kg (45,5lbs)