Střešní zahrádka Ineos Grenadier full size expediční

Cena
57 934 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRIG001T

Expedujeme do 5 dnů
set

Připravte se na každé dobrodružství se střešní zahrádkou Slimline II, která je navržena tak, aby dokonale pasovala na váš Ineos Grenadier. Tento robustní, terénně odolný střešní nosič je velmi všestranný a může se pochlubit jedinečnou modulární konstrukcí, která vám umožní přizpůsobit jej široké škále příslušenství. Ať už se věnujete dobrodružným sportům, nebo prostě jen rádi cestujete, střešní zahrádka Slimline II pro Ineos Grenadier se postará o vás i váš náklad. Sada střešního nosiče je vybavena osmi nohami Gutter Mount, které umožňují připevnit nosič přímo k vozidlu, což zvyšuje jeho stabilitu a odolnost. Více

Tato 2570 mm/109,1" dlouhá sada střešního nosiče Slimline II pro přepravu nákladu pro Ineos Grenadier obsahuje nosič Slimline II, větrný deflektor a 8 nožiček pro upevnění nosiče na vozidlo. Tato sada má prostor pro montáž jednoho stolku Front Runner nebo jiného kompatibilního příslušenství pod nosič. Snadno se instaluje bez nutnosti vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vozidlo.

All Front Runner Rack Kits contain installation instructions as well as all the components needed to mount the Slimline II Tray to your vehicle.
Skládá se z:


4x LASS040 - Rozpěrka nohou 10 mm (pár)
4x LASS107 - noha č. 7 225 mm (pár)
2x LASS121 - Sada pro přivaření kolíku Suzuki Jimny
1x RRSTP13 - vanička SLII - 1575 mm (š) X2570 mm (d)Použité materiály: - Dřevěná konstrukce, - Dřevěná konstrukce:

Černý epoxidový prášek z hliníku T6.

Vysokopevnostní ocelPřibližná instalovaná hmotnost: 51,26 kg (113,01 liber)Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů regálové vany se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.


Přepravní rozměry:

Šířka: 450 mm (18")

Délka: 1730 mm (68")

Výška: 295 mm (12")Přepravní hmotnost:

Hmotnost: 49 kg

Příslušenství9