Střešní zahrádka Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab 2022+ / s přípravou na LED rampu


Cena
17 769 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KSFR008T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Střešní nosič pro Ford Ranger Raptor 6.2 uvolní prostor v zavazadlovém prostoru a kabině vašeho vozidla s dvojitou kabinou a umožní vám naložit více vybavení pro vaše dobrodružství. Elegantní, nízkoprofilový střešní nosič Slimsport je tvarově přizpůsoben tak, aby doplňoval estetický vzhled vašeho vozu Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab (2022-současnost), a je kompatibilní s více než 55 kusy příslušenství, takže se můžete vybavit na každé dobrodružství. Tato konkrétní sada se dodává s větrným krytem připraveným pro světelnou rampu, takže můžete snadno namontovat 40" LED Slim světelnou rampu (prodává se samostatně). Více

Tento nízkoprofilový plochý nosič Slimsport má nosnou plochu 1468 mm (57,8") x 1233 mm (48,5").
Elegantní boční lišty mají integrované montážní patky. Montážní patky mají také přídavné výztuhy pro zvýšení pevnosti.
Vysokopevnostní hliníkové lamely mají T-drážky vhodné pro veškeré příslušenství Front Runner pro horní montáž.
Pro většinu bočního příslušenství Front Runner snadno přiděláte držák příslušenství Slimsport/Slimpro Van Side Mount Accessory Bracket / Small - od společnosti Front Runner (prodává se samostatně).
Díky přiložené větrnému krytu Light Bar 40" s gumovým lemováním okrajů je nosič mimořádně tichý.
Součástí dodávky je větrná clona 40" Light Bar pro nosič Ford Ranger T6.2 (2022-současnost)/Volkswagen Amarok (2023-současnost) Double Cab Slimsport Rack 40" Light Bar Wind Fairing Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab (2022-současnost) Slimsport Rack 40" Light Bar Wind Fairing s 40" výřezem umožňujícím použití 40" LED Slim Light Bar VX1000-CB SM / 12V/24V / Single Mount (prodává se samostatně).
Součástí balení je průvodce montáží a veškerý montážní hardware.
K instalaci je nutný imbusový klíč 6"/T30 pro nosič Slimsport.
Poznámka: Je nutné vrtání.
Poznámka: Stoly pod nosič a některé boční příslušenství, jako je držák zvedáku Hi-Lift a boční držáky vyprošťovacího zařízení a držáku převodovky, nejsou kompatibilní s řadou zásobníků Slimsport.
Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Parametry

MODEL FORD RANGER T6.2 2023+

Alternativní produkty9