Střešní nosič Slimline II nízký profil - Ford Ranger T6,2 Wildtrak/Raptor Double Cab


Cena
28 090 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRFR027T

Expedujeme do 5 dnů
set

Střešní nosič s velkou možností upevnění příslušenství pro FORD Ranger od roku výroby 2022 Více

Využijte plný potenciál svého vozu pickup Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor pro přepravu nákladu a vybavení díky elegantnímu, nízkoprofilovému a zároveň velmi odolnému střešnímu nosiči Slimline II.

Ať už vás láká jízda na horském kole, která vám zvedne adrenalin, nebo overlanding, který ukojí vaši touhu po poznávání, naše široká nabídka příslušenství vám to umožní. Dobrodružství čeká!

Tato sada střešního nosiče Slimline II Cargo v plné velikosti o délce 1358 mm/53,5" obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a dvě (2) nízkoprofilové lišty na nohy pro montáž vaničky Slimline II.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Další informace o instalaci naleznete v průvodci montáží na kartě Instalace.

U modelů Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor není vrtání nutné. U modelů jiných než Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor je pro instalaci nutné vrtání do plastového obložení.

Poznámka: Příslušenství pro montáž pod nosič a některé boční příslušenství není vhodné pro nízkoprofilové lišty pro nohy, například držák zvedáku Hi-Lift a boční držáky vyprošťovacího zařízení a držáku převodovky.

KRFR027T - Sada střešního nosiče Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab (2022-současnost) Slimline II / nízký profil


Skládá se z:
1x FAFR012 - Ford Rngr T6.2(22-Současnost)VW Amark (23-Současnost)Nízké nosiče
1x RRSTD07 - nosič SLII - 1255 mm(š)X1358 mm(d)


Použitý materiál:
Černý epoxidový prášek z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel


Přibližná hmotnost po instalaci: 25,87 kg (57,03 liber)


Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanového zásobníku se vkládají standardní 8mm šrouby.


Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").


Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.


Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.


Přepravní rozměry:
Šířka: 445 mm (18")
Délka: 1720 mm (68")
Výška: 350 mm (14")


Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 31 kg

Parametry

MODEL FORD RANGER T6.2 2023+