Střešní nosič Slimline Ford Ranger Wildtrak/Raptor Double Cab 2022+ / nízký profil


Cena
27 072 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRFR020T

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
set

Střešní nosič uvolní prostor v zavazadlovém prostoru a kabině vašeho vozu a umožní vám naložit více vybavení na vaše dobrodružství. Elegantní, nízkoprofilový střešní nosič Slimline II je tvarově přizpůsoben tak, aby doplňoval estetický vzhled vašeho vozu Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab, a je kompatibilní s více než 55 kusy příslušenství, takže se můžete vybavit na každé dobrodružství. Tato konkrétní sada střešního nosiče je vybavena nízkoprofilovými patními lištami, které pomáhají minimalizovat odpor vzduchu při přepravě nákladu, což by mohlo přispět k nižší spotřebě paliva. Více

Tato sada střešního nosiče Slimline II Cargo v plné velikosti o délce 1762 mm obsahuje nosič Slimline II, větrný deflektor a dvě nízkoprofilové lišty na nohy pro montáž nosiče Slimline II.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Další informace o instalaci naleznete v průvodci montáží na kartě Instalace.

U modelů WildTrak není vrtání nutné. U modelů jiných než WildTrak je pro instalaci nutné vrtání do plastového obložení.

Poznámka: Příslušenství pod nosič a některé boční příslušenství není vhodné pro nízkoprofilové lišty pro nohy, například držák zvedáku Hi-Lift a boční držáky vyprošťovacího zařízení a držáku převodovky.

KRFR020T - Sada střešního nosiče Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab (2022-současnost) Slimline II / nízký profil

Skládá se z:
1x FAFR010 - Ford Ranger DC(2022-současnost), nožní lišty / nízký profil.
1x RRSTD07 - Nosič SLII - 1255 mm(š)X1358 mm(d)

Použitý materiál:
Hliník T6 lakovaný černým epoxidovým práškem.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 30,269 kg (66,73 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů regálové vany se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Parametry

MODEL FORD RANGER T6.2 2023+, Ranger RAPTOR

Alternativní produkty10