Cena
10 143 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
TBRA035

Expedujeme do 5 dnů
ks

Lehký kempingový stolek pod střešní nosič byl navržen tak, aby jej bylo možné snadno uložit pod většinu střešních nosičů Front Runner Slimline II a aby nahoře zbylo více místa pro vaše vybavení. Tento lehký a robustní stolek Under Rack Table plné velikosti je ideální pro přípravu jídla, servírování jídla a shromáždění u večeře v kempu. Mezi jeho vlastnosti patří hliníková deska z PVDF a černě práškově lakovaný hliníkový a vysoce pevný ocelový rám. Více

Tento kempingový stolek je ideální řešení pro přípravu jídel, pokrmů a odkládání vybavení na cestách.
Hliníkové uzamykatelné nohy.
Robustní a lehké.
Provozní výška 750 mm (29,5")
Hygienická, snadno čistitelná hliníková deska z PVDF.
Rám stolu a nohy jsou opatřeny stejným odolným černým práškovým lakem odolným proti korozi jako střešní nosič Front Runner Slimline II.
Je velmi štíhlý a lze jej bezpečně namontovat pro přepravu bez chrastění pod většinu střešních nosičů Front Runner Slimline II pomocí držáku stolu pod nosič (prodává se samostatně).
*Podrobnosti o montáži viz níže.

* VEJDE SE STOLEK FRONT RUNNER POD MŮJ STŘEŠNÍ NOSIČ SLIMLINE II?

Je třeba vzít v úvahu 2 faktory:

Je střešní nosič DOSTATEČNĚ VYSOKÝ?

Všechny sady střešních nosičů s určenou možností montáže "TALL" mají prostor pro montáž stolku pod sebe. Pokud váš střešní nosič Slimline II používá montážní systém Front Runner Foot Rail, vejde se pod něj také stůl.
Mnoho jiných sad střešních nosičů Front Runner má dostatečnou výšku pro montáž stolu zespodu, ale mějte na paměti, že doporučujeme 65 mm/2,5" volného prostoru mezi spodní částí střešního nosiče a nejvyšším bodem střechy.
Je střešní nosič DOST DLOUHÝ?

Pro montáž stolu na zadní stěnu je zapotřebí střešní nosič Slimline II, který je 1358 mm nebo delší ("7 lamel"). Přesné rozměry zásobníku střešního nosiče Slimline II naleznete na kartě SPECS u každého střešního nosiče Slimline II.
Pro instalaci SIDE MOUNT vyžaduje stolek otvor s 5 lamelami (prostor mezi nožičkami/nohy). Všechny montážní systémy Front Runner Foot Rail mají otvor, který je vhodný pro všechny šířky stolů.
POZNÁMKA: Pro montáž sady stolů Front Runner je nutná minimální vůle 65 mm (2,5") mezi spodní stranou stojanu a korunou střechy.

Pokud si stále nejste jisti, zda bude váš nosič fungovat se stolem zespodu, kontaktujte nás.

Skládá se z:
1 x stůlPoužité materiály:
Černá kompozitní deska stolu s hliníkovým povrchem
Ocelový rám s černým práškovým nástřikem
Černě práškově lakované hliníkové nohy


Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
Rozměry v zavřeném stavu:
Délka 1130 mm (44,5") x šířka 750 mm (29,5") x výška 32 mm (1,3")


Rozměry v otevřeném stavu:
Délka 1130 mm (44,5") x šířka 750 mm (29,5") x výška 750 mm (29,5").


Hmotnost:
11,2 kg (24,7 liber)

Alternativní produkty8