Šnorchl TOYOTA LAND CRUISER 150 SERIES 2009 +


Cena
11 737 Kč s DPH

Výrobce
BRAVO

Kód produktu
ST50

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Evropský originální šnorchl Toyota Land Cruieser 150.
KIT: Obsahuje šnorchl, hlavu, šablonu a příslušenství
MATERIÁL: ExxonMobil America LLDPE LL 8446.21
ZÁRUKA: 5 let
CERTIFIKÁT: S certifikátem směrnic ES
HLAVNÍ PRŮMĚR: 77 mm (3 ")
STRAna montáže:pravá
VELIKOST BALENÍ: 99x38x16 cm
HMOTNOST: 4,9 kg Více

Bravo Snorkel je první specializovaný výrobce šnorchlů v Evropě s vývojem a výrobní kontrolou ze své základny v severovýchodním Španělsku, nabízející produkt na vysoké úrovni za přijatelné ceny.

Vyrobeno z polyethylenu LLDPE od americké chemické firmy ExxonMobil v jediném kusu rotačním lisováním, jsou tyto šnorchly určeny pro normální i náročné použití. Zbývající kusy těchto kompletních sad byly také pečlivě vyrobeny z kvalitních materiálů. Sada obsahuje šablonu s pokyny pro použití.

Vzhledem k těmto vlastnostem nabízí společnost Bravo Snorkel 5 letou záruku ve všech produktech, a to jak pro vyčerpávající, tak příležitostné použití v terénu, stejně jako pro jakoukoli poruchu výroby. Jako oficiální a výhradní distributor společnosti Bravo Snorkel v Evropě, ve společnosti Snorkel 4x4, jsme zavázáni plně uplatňovat záruku na celém kontinentu.

Všechny sestavy řady Bravo Snorkel jsou dodávány s výrobním certifikátem kvality a výrobkových materiálů a podle shody směrnic ES aplikovaných v tomto příslušenství.

Rozhodněte se, jakou sadu použijete k vybavení vašeho 4x4, jeho životnost bude záviset na vás!

Parametry

MODEL TOYOTA Land cruiser LC150 - 5DV