Profi nosič lyží, snowboardů a rybářských prutů


Cena
7 601 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
RRAC149

Expedujeme do 5 dnů
ks

Pomocí těchto držáků ve stylu aligátořích rukojetí můžete na střešní nosič bezpečně uložit delší vybavení, jako jsou rybářské pruty, snowboardy a lyže. Dva (2) měkké 30 mm / 1,2" široké gumové úchyty pevně sevřou váš náklad, aniž by poškodily nebo poškrábaly povrch vašeho cenného vybavení, a to za všech povětrnostních podmínek. Více

Pomocí těchto držáků ve stylu aligátořích rukojetí snadno upevníte a uložíte delší vybavení, jako jsou rybářské pruty, snowboardy a lyže.

Jsou vyrobeny tak, aby udržely vaše vybavení v bezpečí na nejnáročnějších cestách světa i mimo ně.
Jsou vyrobeny z oceli odolné proti korozi a opatřeny stejným odolným práškovým lakem odolným proti povětrnostním vlivům jako střešní nosiče Front Runner.
Měkké 30 mm / 1,2" široké gumové úchyty pevně svírají, aniž by poškodily nebo poškrábaly povrch vašeho cenného vybavení za všech povětrnostních podmínek.
Zajistěte své cenné vybavení na místě pro větší bezpečnost. Dodává se se 4 klíči (3 náhradní klíče).
Každý zámek je vybaven krytem, který zabraňuje vniknutí vody a tvorbě ledu v chladnějších klimatických podmínkách.
Zamykací mechanismus je vybaven ráčnovou funkcí, která umožňuje snadnější zavírání držáků pro výbavu o tloušťce až 30 mm / 1,2".
Funkce "hold open" umožňuje snadné nakládání a vykládání.
Použitelná velikost otvoru: 495 mm / 19,5".Od horní části nosiče nebo lišty nosné tyče ke spodní části snowboardu/rybářského prutu je volná vzdálenost 65 mm / 2,6".
Do sady držáků se vejdou dva (2) páry lyží nebo jeden (1) snowboard (dva (2) s odstraněným vázáním).
Všechny střešní nosiče Front Runner pojmou 2 držáky vedle sebe. To umožňuje uložit až čtyři (4) páry lyží nebo dva (2) snowboardy (čtyři (4) s odstraněným vázáním).
Ušetřete místo na zahrádce a použijte boční držáky Recovery Device & Gear Holding* pro montáž tohoto nosiče na boční strany jakéhokoli nosiče Front Runner.
*Poznámka: Recovery Device & Gear Holding Side Brackets se prodávají samostatně.

Alternativní produkty3