Poloviční střešní zahrádka na Jeep Wrangler JL 4dv

Cena
33 963 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRJW023T

Expedujeme do 5 dnů
set

Poloviční střešní zahrádka na Jeep Wrangler JL 4dv.

Tato sada nosiče Slimline II 1/2 obsahuje všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II pro přepravu nákladu na čtyřdveřový Jeep JL, včetně plošiny Slimline II (1425 mm x 1358 mm), montážního systému Jeep Extreme a větrného deflektoru. Pro montáž je nutné vrtání. Více

Tato sada nosiče Slimline II 1/2 obsahuje všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II pro přepravu nákladu na čtyřdveřový Jeep JL, včetně plošiny Slimline II (1425 mm x 1358 mm), montážního systému Jeep Extreme a větrného deflektoru. Pro instalaci je nutné vrtání.

Montážní systém JL Extreme se přišroubuje ke stávajícím montážním bodům na podvozku a rolovací kleci. Toto nenápadné, vysoce výkonné a téměř nezničitelné montážní řešení umožňuje rychlou demontáž panelů Freedom s nasazeným nosičem. Čelní sklo lze také bez jakýchkoli zásahů spustit. Hmotnost nákladu je rovnoměrně rozložena na nosníky a karoserii Jeepu, takže na samotnou pevnou střechu je kladena nulová váha.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty a hardware potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

Tyto patní lišty umožňují montáž stolku Front Runner pod nosič (1 menší sada přípravného stolku Pro Stainless Steel nebo 1 větší sada stolku Pro Stainless Steel Camp).

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Další informace o instalaci naleznete v pokynech pro montáž v záložce INSTALACE.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

KRJW023T - Jeep Wrangler JL (2017-Curr) 1/2 Extreme RR Kit

Skládá se z:

1 x FAJL002 - Jeep Wrangler JL (2018-současnost) - lišty na nohy - od Front Runner
1 x FAJL003 - Jeep Wrangler JL 4 Door (2018-Current) vnitřní držáky - od Front Runner
1 x RRSTJ07 - Vana Slimline II - 1425 mm(Š) X 1358 mm(D) - výrobce Front Runner

 Použitý materiál:
Hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost 29 kg (64 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů regálové vany se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky, úchytné patky nebo patky s popruhem přičtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

 Přepravní rozměry:
Šířka 455 mm (18")
Délka 1610 mm (63")
Výška 255 mm (10")


Přepravní hmotnost:
Hmotnost 33,8 kg (74,4 liber)

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Parametry

MODEL Jeep Wrangler JL 2018-

Příslušenství7