Mercedes GLE (2015 +) Slimline II Expediční zahrádka

Cena
35 100 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRMG007T

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Tato 1762 mm/69,4"" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 3 páry úchytných patek pro montáž zahrádky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Mercedes GLE. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání. Více

Tato 1762 mm/69,4"" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 3 páry úchytných patek pro montáž zahrádky Slimline II na střešní nosiče vašeho vozu Mercedes GLE. Tento systém se snadno instaluje pomocí terénně odolných patek, které se uchytí na stávající střešní ližiny z výroby/OEM. Není nutné žádné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II do vozidla.

POZNÁMKA: Pro použití této sady nosiče musí být vaše vozidlo vybaveno střešními ližinami z výroby/OEM.
Tuto sadu nosiče lze demontovat, přičemž střecha a střešní lišty vašeho vozidla zůstanou v původním stavu.
Tovární sady nosičů na střešní lišty jsou navrženy jako "lehké" řešení pro přepravu nákladu. V návodu k obsluze vašeho vozidla naleznete informace o výrobcem doporučené nosnosti a tyto limity nepřekračujte.
Pro optimální nosnost doporučujeme, aby náklad nepřečníval (s výjimkou sportovního vybavení) a aby byla veškerá hmotnost rovnoměrně rozložena po celém nosiči.
Tovární sady kolejnicových nosičů nejsou vhodné pro extrémní terénní podmínky, a proto byste měli zvážit jiné řešení montáže Front Runner, pokud je to váš zamýšlený účel.
Obraťte se na nás, abychom vám poradili ohledně konkrétních montážních řešení pro vaše vozidlo a použití.

Poznámka: Zatížení u sad Factory Rail Rack Kit nesmí překročit 88 liber nebo 40 kg a je třeba zajistit rovnoměrné rozložení zatížení.

KRMG007T - Sada střešního nosiče Mercedes GLE (2013-současnost) Slimline II - Front Runner

Skládá se z:
3x GOFR001 - Základna pro patky kolejnic (pár)
3x GORR051 - Vnější úchyty zvýšené lišty / č. 2
3x GORR070 - Zvýšené vnitřní úchyty kolejnice / A
2x RRAC904 - Plastová rozpěrka pro patku kolejnice / 10 mm (pár)
1x RRSTA09 - Zásobník SLII - 1165 mm(š)X1762 mm(d)

Černý epoxidový prášek z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 29,58 kg (65,21 liber)
Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanové vaničky se vkládají standardní 8mm šrouby.
Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.
Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 450 mm (18")
Délka: 1615 mm (64")
Výška: 140 mm (6")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 29,49 kg (65 liber)