Mercedes Benz G-Class (2018 +) Slimline II Expediční zahrádka

Cena
47 496 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRMG008T

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Tato 1964 mm/77,3" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 2 patní lišty pro montáž zahrádky Slimline II na vaši třídu G. Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání. Více

Tato 1964 mm/77,3" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 2 patní lišty pro montáž zahrádky Slimline II na vaši třídu G. Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo. Patky specifické pro dané vozidlo mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolků Front Runner.Tyto patní lišty obsahují 1 otvor pro přístup ke stolku Front Runner pro montáž pod nosič (1 menší sada přípravného stolku Pro Stainless Steel nebo 1 větší sada stolku Pro Stainless Steel Camp).

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

KRMG008T - Sada střešního nosiče Mercedes Benz třídy G (2018-současnost) Slimline II - Front Runner

Skládá se z:

  • 1 x FAMG001 - Mercedes Benz G-Class (2019-současnost) - Front Runner
  • 1 x RRSTM10 - nosič Slimline II - 1475 mm(š) X 1964 mm(d) - výrobce Front Runner

Použitý materiál:

  • Hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem.
  • Vysoce pevná ocel

Přibližná hmotnost při instalaci: 36 kg (80 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanového zásobníku se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:

  • Šířka 455 mm (18")
  • Délka 1610 mm (63")
  • Výška 240 mm (9")

Přepravní hmotnost:

  • Hmotnost: 42,1 kg (92,5 liber)