Litinový hrnec a držák na střešní nosič

Cena
5 914 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
RRAC081

Expedujeme do 5 dnů
ks

Vylepšete svou kempinkovou kuchyni vařením a pečením v ohni s hrncem / holandskou troubou Potjie. Tato kombinace hrnce Potjie Pot velikosti č. 3 a odolného držáku do terénu se snadno a rychle přišroubuje na jakýkoli nosič Front Runner Rack Tray. Více

  • Neexistuje lepší místo pro uložení potenciálně horkých, špinavých, špinavých a těžkopádných zásob kempinkové kuchyně než nahoře a mimo vozidlo.
  • Nosič hrnců Front Runner nabízí rozumný způsob, jak cestovat s hrncem na vaření.
  • Hrnec potjie je v držáku upevněn pomocí tří nožiček. Přiložený ráčnový popruh se provlékne víkem hrnce a upevní body na držáku.
  • Litinový hrnec č. 3 pojme 7,8 l / 2,1 galonu. Kulatý tvar a litina umožňují rovnoměrné proudění tepla po stranách a udržují tekutiny v nejnižším bodě, aby se nepřipálily. Poklice má hluboký okraj pro udržení žhavých uhlíků.
  • Nosič z vysokopevnostní oceli je opatřen stejnou odolnou práškovou barvou odolnou proti povětrnostním vlivům jako stojan Front Runner Slimline II.
  • Instalace je stejně jako u veškerého příslušenství stojanů Front Runner jednoduchá. Stačí zasunout šrouby do T-drážek jakéhokoli zásobníku stojanu Front Runner, usadit nosič, přidat matice a utáhnout.

Skládá se z:
Držák pro montáž do stojanu
Vodicí popruh
Západkový popruh
montážní hardware
Litinový hrnec č. 3

Použité materiály:
Černá práškově lakovaná vysokopevnostní ocel
Nylonový popruh
Litinový hrnec


Rozměry výrobku:
Šířka 280 mm x hloubka 280 mm x výška 343 mm.

Specifikace hrnce:
Objem 7,8 l (2,1 galonu)

Max. vnější průměr:
290mm (11,4")

Výška:
300mm (11,8")

Max. vnější průměr poklice:
260 mm (10,2")

Celková hmotnost:
11,25 kg (24,9 liber)