Jeep Gladiator JT (2019+) Příčníky


Cena
9 024 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRJG003

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
ks

Přepravujte na svém Jeepu Gladiator JT vybavení, jako jsou kola, kajaky a rybářské pruty, pomocí těchto nízkoprofilových nosičů. Tyto tyče se nasazují na lůžko vašeho vozu Gladiator, čímž uvolňují prostor v zavazadlovém prostoru, aniž by ovlivňovaly funkčnost zadních dveří. Více

Pokud v současné době nepotřebujete kompletní vaničku Slimline II namontovanou v posteli, ale přesto chcete mít v terénu odolný nákladní prostor pro jízdní kolo, střešní stan, kajak nebo jiné dobrodružné příslušenství, je pro vás řešením sada nákladových tyčí Front Runner.

Tato sada je navržena tak, aby fungovala se stávajícími továrními lištami postele Jeep Gladiator JT, a dodává se s dvojicí 1425 mm širokých nákladových lišt Front Runner, 2 páry vysokých nákladových nohou Front Runner a veškerým potřebným hardwarem, který je nutný k montáži na tovární lišty postele.

Sada nákladových lišt Front Runner je vybavena 22 mm silnými HD hliníkovými výlisky (lamelami), které se používají ve střešním nosiči Slimline II, což znamená, že tyto nákladové lišty lze použít jako lamely ve střešním nosiči Slimline II podobné šířky.

Navíc drážky s posuvnými maticemi na lamelách umožňují neomezené a velmi bezpečné montážní pozice a lze z nich také rychle vyjmout příslušenství a vybavení.

KRJG003 - Jeep Gladiator JT (2019-současnost) Sada nosných tyčí na ložnou plochu


Skládá se z:
2x LASS026 - Univerzální noha ložné plochy / vysoká (pár)
1x LBSK016 - Střešní nosič nákladu - pár 1425 mm (š)
1x RRAC901 - Sada matic pro ložnou plochu - Toyota Tacoma 2004+/Tundra 2007+

Použité materiály:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6

Přibližná hmotnost po instalaci: 7,57 kg (16,69 liber)

Drážky ve tvaru T na horní a spodní straně lamel jsou určeny pro standardní 8mm šrouby.

Chcete-li určit přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části sady nosných tyčí, přičtěte výšku nosné tyče (22 mm/ 7/8") k výšce patky, patky s úchytem nebo patky s popruhem uvedené výše.

Pokud vaše sada Load Bar používá Nohy, přičtěte výšku Load Bar (22 mm/ 7/8") k výšce Noh uvedené výše, abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada Load Bar používá patní lišty, přičtěte výšku Load Bar (22 mm/ 7/8") k výšce patních lišt uvedené výše, abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 200 mm (8")
Délka: 1530 mm (60")
Výška: 130 mm (5")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 8 kg

Parametry

MODEL Jeep Gladiator JT 2019-