Jeep Gladiator JT (2019+) Extreme Slimline II na střechu


Cena
41 562 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRJG005T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Tato sada nosiče Slimline II obsahuje všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II pro přepravu nákladu na Jeep Gladiator JT, včetně vaničky Slimline II (1425 mm x 1560 mm), montážního systému Jeep Extreme a větrného deflektoru.

Tento robustní, důmyslný, vysoce výkonný a téměř nezničitelný nosný systém umožňuje rychlou demontáž panelů Freedom a funguje s nasazenou pevnou střechou i bez ní. Více

Tato sada nosiče Slimline II obsahuje všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II pro přepravu nákladu na Jeep Gladiator JT, včetně vaničky Slimline II (1425 mm x 1560 mm), montážního systému Jeep Extreme a větrného deflektoru. Pro instalaci je nutné vrtání.

Tento robustní, důmyslný, vysoce výkonný a téměř nezničitelný nosný systém umožňuje rychlou demontáž panelů Freedom a funguje s nasazenou pevnou střechou i bez ní.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Montážní systém Jeep Extreme se přišroubuje k rolovací tyči pomocí středových a zadních držáků. Toto nenápadné, vysoce výkonné a téměř nezničitelné montážní řešení umožňuje rychlou demontáž panelů Freedom a funguje s pevnou střechou i bez ní. Panely Freedom lze snadno a rychle odstranit i s nasazeným nosičem. Hmotnost nákladu je rovnoměrně rozložena na valníky a karoserii džípu, takže samotná pevná střecha je zatížena nulovou hmotností.

Poznámka: Tato sada není vhodná pro modely Jeep Gladiator Mojave Edition a Diesel. Šnorchly nejsou kompatibilní s držákem střešního nosiče na přední tyč v této sadě.

KRJG005T - Střešní nosič Jeep Gladiator JT (2019-současnost) Extreme Slimline II - Front Runner

Skládá se z:
1 x FAJL004 - Jeep Wrangler JL (2018-současnost) Montáž střešního nosiče na přední tyč - výrobce Front Runner
1 x FAJT001 - Kolejnice na nohy pro Jeep Gladiator JT (2019-současnost) - od Front Runner
1 x FAJT002 - Vnitřní držáky pro Jeep Gladiator (2019-současnost) - výrobce Front Runner
1 x RRSTJ08 - vanička Slimline II - 1425 mm (š) X 1560 mm (d) - výrobce Front Runner
1 x WDST006 - Deflektor větru 45 mm široký pár / 1345 mm(Š) - výrobce Front Runner

Použitý materiál:
Hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem.
Vysoce pevná ocel

Přibližná instalovaná hmotnost 35 kg (78 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů nosiče se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky přičtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá nohy, přičtěte k výšce nohou výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka 520 mm (20")
Délka 1615 mm (64")
Výška 450 mm (18")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 41,0 kg (90,1 liber)

Parametry

MODEL Jeep Gladiator JT 2019-