Střešní nosič Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab 2022+


Cena
28 067 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRFR015T

Na objednání u dodavatele Sledovat dostupnost - konkrétní dobu zjistíme na dotaz
set

Vybavte svůj Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab na pořádná dobrodružství robustním střešním nosičem Slimline II. Nosič Front Runner Slimline II pro Ford Ranger P703 byl schválen společností Ford. Tento všestranný střešní nosič uvolní místo v zavazadlovém prostoru a kabině a je kompatibilní s více než 55 kusy příslušenství, což vám umožní přizpůsobit si jej podle svých představ. Více

Tato sada střešního nosiče Slimline II Cargo v plné velikosti o délce 1358 mm/53,5" obsahuje nosič Slimline II, větrný deflektor a dvě (2) patní lišty pro montáž nosiče Slimline II.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo. Patní lišty určené pro konkrétní vozidlo mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolků Front Runner.

Kolejnice na nohy umožňují přístup ke stolům, které se montují pod nosič (1 menší sada přípravných stolů Pro z nerezové oceli nebo 1 větší sada kempinkových stolů Pro z nerezové oceli).

U modelů WildTrak není nutné vrtání. U modelů jiných než WildTrak je pro instalaci nutné vrtání do plastového obložení.

KRFR015T - Sada střešního nosiče Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Double Cab (2022-současnost) Slimline II


Skládá se z:
1x FAFR008 - Ford Ranger T6 DC (2022-současnost), nožní lišty.
1x RRSTD07 - nosič SLII - 1255 mm(š)X1358 mm(d)


Použitý materiál:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel


Přibližná instalovaná hmotnost: 30,221 kg (66,63 liber)


Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů regálové vany se vkládají standardní 8mm šrouby.


Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").


Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Parametry

MODEL FORD RANGER T6.2 2023+, Ranger RAPTOR

Alternativní produkty10