Expediční zahrádka LR Discovery D3/D4 full size

Cena
39 529 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRLD028T

Expedujeme do 5 dnů
set

Hliníková expediční zahrádka pro Nový Land Rover Discovery 3 a Discovery 4 - Front runner.
Tato 2166 mm/85,3" dlouhá sada střešní zahrádky Slimline II v plné velikosti obsahuje zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 2 patní lišty pro montáž zahrádky Slimline II na váš Land Rover Discovery LR3/LR4. Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání. Více

Tato 2166 mm/85,3" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje expediční zahrádku Slimline II, větrný deflektor a 2 patní lišty pro montáž zahrádky Slimline II na váš Land Rover Discovery LR3/LR4. Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo. Patky specifické pro dané vozidlo mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolků Front Runner.

Pokud je vaše vozidlo vybaveno anténou DAB, lze stolky vložit buď z pravé, nebo z levé strany střešního nosiče tak, aby se vyhnuly anténě DAB. Pokud vaše vozidlo nemá anténu DAB, můžete také jeden stolek orientovat tak, aby se montoval ze zadní části střešního nosiče.

**Upozornění. Tato sada střešního nosiče není kompatibilní se žebříkem Land Rover z výroby. Zvažte místo toho zakoupení žebříku Front Runner pro Land Rover Disco 3,4 / LR3, LR4. (díl č. LALD004).

Použité lišty (raily) obsahují 2 otvory pro přístup ke stolkům Front Runner pro montáž pod zahrádku (1 menší sada přípravného stolku Pro Stainless Steel a 1 větší sada stolku Pro Stainless Steel Camp).

Na všechny stojany Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Skládá se z:

1x FALD003 - Land Rover Discovery LR3 + LR4 Kolejnice na nohy
1x RRSTD11 - vanička SLII - 1255 mm(š)X2166 mm(d)

Použitý materiál:

Černý epoxidový práškový lak, hliník T6

Vysokopevnostní ocel

Přibližná instalovaná hmotnost: 39,97 kg (88,12 liber)

Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů zahrádky se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku zahrádky Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku zahrádky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od místa upevnění vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku zahrádky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.


Přepravní rozměry:

Šířka: 450 mm (18")

Délka: 1730 mm (68")

Výška: 140 mm (6")

Přepravní hmotnost:

Hmotnost: 41,63 kg (92 liber)

Parametry

MODEL LAND ROVER DISCOVERY 3, DISCOVERY 4

Příslušenství13