Expediční zahrádka LR Discovery 5 full size raily


Cena
32 005 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRLD032T

Expedujeme do 5 dnů
set

Hliníková expediční zahrádka pro Nový Land Rover Discovery 5 - Front runner. Více

Tato zahrádka na přepravu nákladu Slimline II o délce 1762 mm / 69,4 "je vybavena Slimline II vrchní částí, větrným deflektorem a raily pro upevnění nosiče Slimline II na lištu Liquid Rail LAND ROVERU All New Discovery (L462) - Discovery 5. Snadno se instaluje na existující tovární / OEM propojovací lišty.
Materiál hliník.

Tato 1762 mm/69,4" dlouhá sada střešního nosiče nákladu Slimline II v plné velikosti obsahuje vaničku Slimline II, větrný deflektor a 4 patky pro montáž nosiče Slimline II na váš vůz All-New Discovery (L462). Snadno se instaluje pomocí stávajících montážních bodů z výroby. Není nutné žádné vrtání. Kompatibilní s anténou typu "žraločí ploutev" POZNÁMKA: Pro montáž jsou nutné střešní lišty Land Rover.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži vaničky Slimline II na vaše vozidlo. Speciální patní lišty pro konkrétní vozidlo mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolků Front Runner.

Tyto patní lišty obsahují 1 otvor pro přístup ke stolku Front Runner pro montáž pod nosič (1 menší sada přípravného stolku Pro Stainless Steel nebo 1 větší sada stolku Pro Stainless Steel Camp).

Na všechny stojany Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Skládá se z:


1 x FALD007 - Land Rover All-New Discovery Kolejnice na nohy - od Front Runner
1 x RRSTD09 - vanička Slimline II - 1255 mm (š) X 1762 mm (d) - výrobce Front Runner


Použitý materiál:


Hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem.
Vysoce pevná ocel


Přibližná hmotnost při instalaci: 27 kg (60 liber)


Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů stojanové vaničky se vkládají standardní 8mm šrouby.


Přibližnou výšku od střechy vašeho vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky připočtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2").


Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.


Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/ 2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:

Šířka 455 mm (18")
Délka 1615 mm (64")
Výška 250 mm (10")


Přepravní hmotnost:

Hmotnost: 31,9 kg (70,1 liber)

Parametry

MODEL LAND ROVER NEW DISCOVERY (5)

Příslušenství2

Příslušenství2