Expediční zahrádka Jeep Wrangler JL 4Door 2018-

Cena
58 848 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRJW028T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Sada střešního nosiče expediční zahrádka Extreme od FRONT RUNNER pro Jeep Wrangler JL 4Door 392/2.2L Diesel (2018-současnost) vám umožní převézt dobrodružnou výbavu, hračky a náklad tam, kam se dostane jen váš Jeep Wrangler JL, a ještě vám zbude místo pro další náklad a cestující. Připravte si své další dobrodružství hned teď. Více

Tato sada střešního nosiče Slimline II obsahuje všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II pro přepravu nákladu na modely Jeep Wrangler JL 392 a Diesel, včetně základny Slimline II (1425 mm x 2368 mm), montážního systému Jeep Extreme a větrného deflektoru. Pro instalaci je nutné vrtání.

Tento robustní, propracovaný, vysoce výkonný a téměř nezničitelný nosič umožňuje rychlou demontáž panelů Freedom a funguje s nasazenou pevnou střechou i bez ní.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

Na všechny střešní nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Další informace o instalaci naleznete v montážních pokynech v záložce dokumenty.

Montážní systém Jeep Extreme se přišroubuje k tyči pomocí středových a zadních držáků. Toto nenápadné, vysoce výkonné a téměř nezničitelné montážní řešení umožňuje rychlou demontáž panelů Freedom a funguje s pevnou střechou i bez ní. Panely Freedom Panels lze rychle a snadno sejmout i s nasazeným nosičem. Hmotnost nákladu je rovnoměrně rozložena na nosníky a karoserii džípu, takže samotná pevná střecha je zatížena nulovou hmotností.

Poznámka: Šnorchly nejsou kompatibilní s držákem střešního nosiče na přední tyč v této sadě.

Parametry

MODEL Jeep Wrangler JL 2018-