Expediční zahrádka Jeep Wrangler JKU exteme krátká


Cena
36 581 Kč s DPH

Výrobce
Front Runner

Kód produktu
KRJW034T

Expedujeme do 5 dnů
ks

Vybavte svůj čtyřdveřový Jeep Wrangler JKU na jakékoli dobrodružství tímto robustním, propracovaným, vysoce výkonným a téměř nezničitelným nosným systémem. Tento všestranný střešní nosič je kompatibilní s širokou škálou příslušenství, což vám umožní vybavit jej podle vašeho životního stylu, dobrodružného sportu a cestování. Tato konkrétní sada je vybavena jedinečným montážním systémem Jeep Extreme Pro, který umožňuje nejen rychlou demontáž panelů Freedom, ale také demontáž pevné střechy s připevněným nosičem. Více

Tato sada nosiče Slimline II obsahuje všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II pro přepravu nákladu na čtyřdveřový Jeep JK, včetně vaničky Slimline II (1425 mm x 1560 mm), montážního systému Jeep Extreme Pro a větrného deflektoru. Pro instalaci je nutné vrtání.

Montážní systém JK Extreme Pro rozkládá hmotnost nákladu na rolovací tyče pomocí vpředu namontovaných podpěr s přišroubovanými středovými a zadními držáky.

Tento nosný systém umožňuje rychle odstranit panely volnosti a sejmout pevnou střechu s připevněným nosičem.

Všechny sady nosičů Front Runner obsahují montážní návod a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vaše vozidlo.

Na všechny nosiče Front Runner se vztahuje omezená doživotní záruka*.

Další informace o instalaci naleznete v návodu k montáži v záložce INSTALACE.

KRJW034T - Sada střešního nosiče Extreme Pro Slimline II pro čtyřdveřový Jeep Wrangler JKU (2007-2018) - Front Runner

Skládá se z:
1x FAJK012 - Vnitřní držáky pro Jeep Wrangler JK
1x RRSTJ08 - nosič SLII - 1425 mm(Š)X1560 mm(D)
1x WDST009 - Větrný deflektor 20 mm široký pár / 1345 mm(š)

Použitý materiál:
Černý epoxidový práškový lak z hliníku T6.
Vysokopevnostní ocel

Přibližná hmotnost po instalaci: 39,01 kg (86 liber)

Do drážek ve tvaru T na horní a dolní straně lamel a okrajových profilů stojanu se vkládají standardní 8mm šrouby.

Přibližnou výšku od střechy vozidla k horní části střešního nosiče Slimline II určíte tak, že k výše uvedené výšce patky nebo úchytné patky přičtete výšku vaničky Slimline II (50 mm/2").

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá Nohy, přičtěte k výšce Noh výšku Vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od okapů vašeho vozidla.

Pokud vaše sada střešního nosiče Slimline II používá patní lišty, přičtěte k výšce patních lišt výšku vaničky Slimline II (50 mm/2"), abyste určili výšku nosiče od koruny (nejvyššího bodu) střechy vozidla.

Přepravní rozměry:
Šířka: 455 mm (18")
Délka: 1720 mm (68")
Výška: 260 mm (10")

Přepravní hmotnost:
Hmotnost: 48kg (106lbs)